Labyrint: Vražedná léčba

• USA Maze Runner: The Death Cure (více)

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit? Aby Thomas zachránil sebe i své přátele, musí proniknout do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného Z.L.S.N. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo tuto misi přežije, získá odpovědi na všechny otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu. (CinemArt)

MAAUZ

Banda mladejch lidí zvládla únik lépe než ti ze ságy od Veroniky Roth. Příběh je spekulativní a trochu ohranej. Děckám se povedlo uniknout z bludiště a happyendově ho zakončit. Sice jich pár zařvalo, ale nenuceně. Líbily se mi záběry z dálky na poušť a město z budoucnosti. Nebylo to zle zahraný. Labyrint byl akčně vytříbenej, dostatečně mě bavil, ale víckrát se na něj kouknu asi až ho budou dávat s dabingem v televizi.. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Stejná "úroveň" jako dvojka. Běhání sem a tam, nějáke žvásty a natahování prázdného děje. Spojit 2 a 3 díl v jeden, udělali by líp. ()

papadoce

Navzdory už štandardným nelogickým prvkom sprevádzajúcich celú túto homokládnu sériu, bola úvodná scéna po technickej stránke celkom dobre natočená. A zombíci v tuneli boli taktiež fajnoví. Ja si nepamätám o čo v tejto prihriatej komunite išlo v prvých dvoch dieloch, ale to asi ani nie je potrebné. Hrajú tu totiž tie isté jebnuté ksichty, ktorým po imidžovej stránke jednoznačne velí gibon Will Poulter. Prosím konečne už Zachráňte Williho. Celkovo najbolestivejšia ostala jednotka a všetko ďalšie už boli len pokračovania srilerov pre teenage skupinu akné detí, ktorá sleduje scifi-akčno-fantasy trilógie, kvadrilógie a pentalógie, avšak len s lepšími efektami. Ale deti, to sa nestalo naozaaaajjj. Faaaaktttt. Dobre uznávam, že mohlo to dopadnúť aj úplne na piču, takže teraz za dva. A sú hnusní. ()

Najt

Film si zaslouží nejspíše ty 4*, ale já musím dat plný počet, protože mě prostě tahle trilogie baví. Miluju postapo, miluju napětí a akci, miluju zombie a tady to mám všechno v jednom. Je nefér dát 5* vzhledem k ostatním filmům, kterým dávám 5*, ale podle čeho by jsme potom měli hodnotit filmy ? Podle kvality ? tak to si 5* zaslouží, podle efektů ? těch 5 je pak taky na místě, takže mám dát 4* jen proto, že jsou lepší filmy a v čem vlastně? ano jsou lepší filmy, mají lepší a detailnější příběh ( to je asi jediný, protože ostatní dělá labyrint na 1) proto 4 nedám, protože já hodnotím filmy podle toho, jak mě baví a tohle mě prostě bavilo. Verbalova snůžka sraček, co tu vyzvracel je přesně to, co pro mě dělá labyrint labyrintem a když k tomu přidám ty postavy, který jsem si oblíbil, tak musím dát plný počet. A kdo čekal teenagerovskou komedii o konci světa, nebo nezkousne, že i "děti" můžou zahrát vážně a postapokalypticky, tak ať na to nečumí. ()

Robbi

Naprosto brutální a zoufalá přehlídka tisíckrát provařených klišé, aneb proč se ten film nejmenoval Nezasažitelní či tak nějak? Jednu hvězdu dávám pouze za skutečnost, že tvůrci našli aspoň tolik soudnosti, že nechali jednoho z širokého okruhu klaďasů odkráčet do Říše zapomnění (i když to mazaně vyvážili nevysvětlenou a záhadnou reinkarnací). Čtyři minuty po začátku hrané části víte vše, jak to všechno dopadne. Je pak naprosto zbytečné u toho tvrdnout 143 minut. Hudba také kopíruje témata, kterými se proslavili jiní, a že to hezky bouchá a máme apokalyptické scenérie. Těch už bylo. Třetí část Labyrintu dělá tomu prvnímu ostudu se vším všudy. Bohužel. ()

JohnZ87

Třetí film sice dále rozvíjí děj předchozích dvou snímků, ovšem s labyrintem jako takovým už nemá podobně jako předchůdce prakticky téměř nic společného. Z pohledu akce se jedná o nejpovedenější díl, kterému ale ubližuje zbytečně natažená stopáž (film mohl být klidně o 30 minut kratší). Odehraje se tu jeden poměrně přakvapivý návrat, stejně tak jako některá překvapivá (leč trochu účelová a zbytečná) úmrtí. Film je zvláště v poslední třetině hodně předvídatelný a místy klišovitý. Zpětně hodnotím první film jako nejzajímavější. 60% ()

RyanRainheart

Tato filmova trilogie si ze vsech tri knizek, ktere Dashner napsal vzala nastesti jen velmi malo a scenarista nam naserviroval vlastni trilogii s Dashnerovym napadem a postavami. Ja jsem jeho knihy precetla a musim konstatovat, ze filmy se mi libily mnohem vic, hlavne pak druhy dil, ktery je knize velmi vzdaleny. V knihach se vsechno hrozne popisovalo a akce tam moc nebyla, a kdyz uz, tak me nedokazala strhnout. Ve filmu to vsechno odsejpa, akcni je to dost a postavy se mi tady svym chovanim libily daleko vice, nez v Dashnerovych knihach, a to hlavne Thomas. Za me spokojenost. ()

Romeroo

Ach jo, proč jsem do toho kina lezl? Po prvním dílu, který byl vydařený a dá se říct, že mě bavil a nalákal na pokračování, přišla slabší dvojka na kterou se nechalo ještě bez zdravotní újmy koukat. Vražedná léčba je skutečně vražedná pro dospělé rozumně uvažující diváky. To co se odehrává na plátně je systematické plácání lejna přes lejno. Prakticky u všech scének víte jak skončí, celé to působí komicky. Čekal jsem pohádku pro děti, dostal jsem pohádku pro 5 leté retardy.... ()

Emjecko

Vražedná léčba věrně kopíruje nastavený trend poklesu kvality z prvního na druhý díl. I tentokrát můžete očekávat, že to bude zase o něco horší než posledně. Přibylo průhledného děje, WICKED vycvičil nové vojáky na odstřel, postavy jsou po předchozích dvou dílech unavené, čili jejich poměrně časté nelogické jednání vlastně dává smysl... Vše pochopitelně ústí v nečekané zvraty, které vás ale vůbec ničím nepřekvapí. Protože se však v takovém duchu nese celý film, nebude nic z toho působit rušivě. Všechny větší či menší hlouposti splynou v jednu příjemnou jednohubku okořeněnou hromadou akce s vhodně zvoleným soundtrackem a jestli jste ještě navíc četli i knížky, máte vyhráno úplně. Oproti katastrofickému vývoji filmové Divergence (tohle srovnání se vyloženě nabízí) zakončil Maze Runner trilogii se ctí. ()

kelto44

Prvy labyrint bol cisto priemerny, druhy na tom uz bol horsie. Za to zo zakoncenia trilogie velka spokojnost, uz teraz to je jedno z najvacsich prekvapeni roka 2018 :D ()

majky19

Poměrně zdařilé završení trilogie o Labyrintu, avšak podle mého soudu by tomuto snímku určitě prospěla kratší stopáž (řekněme kolem max. 100 min.), protože místy to bylo velmi zdlouhavé až nekonečné. ()

Stranger77

Pořád lepší než Divergence nebo Stmívání, ale po prvních dvou dílech docela sešup. Naštěstí režisér umí své řemeslo a ty postavy máte pořád rádi. Na druhou stranu už dost výplachová záležitost. ()

macetoma

Příběh nabral větší dynamiku oproti předchozím dílům. Sledovat umírání hlavních postav trošku drásalo nervy. Konec mi přišel takový sladce vypatlaný - jak z reklamy na dovolenou na Tahiti. Dávám 3 hvězdy. ()

XXXXXXXX

PROBOHA, PROČ? Je docela smutne videt, jak 2 ze 3 sérií skončily brutálním fiaskem. Bohužel už zbývá jen ta nejméně zajímavá. ()

stone

Naprosto zbytečný film. Scénář je vlastně o ničem. Žádný strhující příběh, ve druhé půlce je to jenom čekání na konec. ()

Kanalizato odpad!

Netusim kdo je cilovka, ale tohle je blbost od zacatku do konce. Absurdni idiotismus, nesmysly, ohrany klise...2.5 hodiny za trest. ()

Hedy

Ty pičo. To byl kulervoucí závěr. Film měl všechno. A tím všechno myslím předvídatelnost. Nestalo se nic co by mě ani trochu překvapilo. Všechny tyhle náctileté postapo pičoviny jako Somálské hry, Divergence a další hovadiny pro školačky které čerstvě dostaly periodu se omílají tak moc, že se divím proč se na to dívám. Celý tento zvratek jsem si odvyprávěl pomalu dřív než vůbec začal. Nenechte mě ani povídat o absolutně nesympatických, iracionálních postavách jejichž inteligence je menší než počet napínavých scén v celém filmu (tím myslím negativní IQ). Jediný důvod proč dávám filmu tak vysoké hodnocení je ten, že tam některé postavy umírají. Jinak se z celé postapo demoliční apokalyptické šlamastiky dostávají naše postavy jenom pomocí Deus ex machina která na filmu má větší zásluhu než samotný scénárista. Ta zachraňuje prdel těmto pičusům častěji než si je zachraňují oni sami. Nejhorší ovšem přijde část když se zamyslíte nad tím jak tento svět vlastně funguje. Je tam masivní organizace schopna vytvořit ekosystém pro bandu buzíků co má masivní zdi a zabijácké roboty na ochranu. Nebylo by tak těžké to využít na ochranu před zomb... Seru na to nechci rozepisovat debilitu této filmové série na deset stránek a tak jenom řeknu, že jde o sračku. ()

Od Labyrintu k Myší hlídce

Od Labyrintu k Myší hlídce

07.04.2018

Young adult série Labyrint je za námi a nikdo nepochybuje o tom, že se o Wese Balla strhne v Hollywoodu rvačka.  Režisér všech tří dílů totiž dokázal, že umí do kina nahnat spoustu omladiny, což je v… (více)

Spider-Man a čtení myšlenek

Spider-Man a čtení myšlenek