DinoCroc

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2004, 90 min

Celkem zajímavý film o obří zmutovaný svini. Je tu všechno co od béčka od Cormana čekáte levné triky, krev. Ale pozor doporučuju jen pro příznivce Cormana.(22.12.2008)

• Martin741

Celkom dobry, ale hrozne pod/priemerny horor o istej prisere. 30 %(17.12.2014)

Další z řady monster filmů, který si přízeň fanoušků nikdy nezískal. Přesto všechno si myslím, že nejde o žádnou hrůzu a na film se rozhodně dívat dá. Objevilo se zde několik známých herců, kteří předvedli průměrné výkony, děj mě moc nenudil ba spíš několikrát docela překvapil. Některé scény byly luxusní, za to jiné docela hrůza ( především pak ty ve dne). Na tomto kousku rovnež spolupracoval Roger Corman.5/10(28.1.2011)

• drankeryth

Nebolo to najhorsie, len tych akcii aj mohlo byt viacej, co je skoda. Jedna scena vo filme ma prekvapila a to konkretne ta, kde sa pred dinocrocom ukryva maly chlapec v polorozpadnutej chatrci nad vodou. Vobec som necakal, ze ho dinocroc zozerie a ako suvenyr tam len zanecha jeho hlavu. To sa vo filme moc nevidi, ze detskeho herca, niekto, alebo nieco zabije. Ani dinocroc nevyzeral najhorsie, len skoda, ze ho moc neukazovali, akurat pri konci filmu uz ho ukazovali v plnej parade :)(28.10.2014)

• ARI50

Dobře mohlo to být dost dobrý a našlapaný ale k téhle dokonalosti na papíře ještě hodně chyby a tak se musí ještě zapracovat protože radši tohle než mravenco anakondu.(10.9.2018)