Starý španělský poklad hlídá sedm lačných mumií.
Pustou arizonskou pouští jede dodávka, která převáží šest vězňů. Nehoda však poskytne odsouzencům naději na útěk. Jednoho strážce zabijí a jeho kolegyni vezmou jako rukojmí. Cílem je Mexiko. Při cestě pouští najdou zlatý medailon, a když jim pak starý indián poví o velkém zlatém španělském pokladu, rozhodnou se jej před útěkem do Mexika najít. Cestou narazí na staré město, ale brzy zjistí, že jeho milými obyvateli jsou vampýři a zombie. Začíná děsivý boj, ve kterém nejde jen o zlato, ale i o život. (oficiální text distributora)

Pepinec odpad!

Chtít rozebírat, co všechno tu bylo špatně a ještě hůř, nestihnu dneska už nic jinýho a já to mám zrovna docela nabitý, takže krátce: Tahle zhovadilost dojde nějakého smyslu teprve tehdy, až se na ni podívá Phobia a napíše o ní komentář. Do včerejška jsem věděl, jak vypadá pornofilm plný sexu a bez děje, no a teď už vím i to, jak vypadá pornofilm s dějem, ale zase bez sexu. Kde nic není, ani kozy neberou. ()

Campbell

Mno tak zklamaný nejsem a to ze dvou důvodů za 1) když píšu tento komentář tak mám svaťák a asi 4 dny mě čekají ústní zkoušky, takže jsem potřeboval nějakou totální blbost, film sice je dost blbí ať už příběhem či čímkloiv jiným, ale nenudí. Teď za 2) od filmu jsem totálně nic nečekal. Sedm mumií nemá vůbec nic co nabídnout, jako western se to brát nedá chybý tu nějaké větší složky, jako horor také moc ne, snad jedině díky nějaké useklé hlavičce či ukoušlýmu jazýčku. Ale film má prostě rychlej spád a je poměrně krátký, takže se člověk moc nenudí. Horší už to je s hudbou, i když sama o sobě ušla, tak se mi prostě rap či nějaké techno vůbec nehodilo do prostředí kde se film odehrával. herci stály za prd, a nejvíc mě dostávaly herečky takový velký kozy jen tak ve filmu neuvidíte, zdálo se že režisér vybýrá podle velikostí koz:-). A i ty menší "hvězdy" typu Trejo, Vincent či Drago, byly fakt tragický hlavně vážnost Draga či smích Treja byl fakt hodně funny. Film je to prostě špatný bez jakkýkoliv atmosféry, totálně nic nenabízí ale prostě nenudí a je to ten typ filmu který je tak špatný až je zábavný. Jo a navíc dostanete i pár celkem povedených hlášek, a navíc bych chtěl říct že je to tak trochu vykrádačka From dusk till dawn.... ()

SeBig odpad!

Na hnusným poli nevidim nic dobrodružnýho. Víc dobrodružný byly ty začateční titulky, který mi přišli, že trvaj hodinu. Jo, a ty mumie jsou k smíchu. Troska. ()

SOLOM.

Jako první bych se pustil do hodnocení kamery, která povětšinou byla špatně postavená a sluneční svit či špatné podsvícení fungovaly jako rušiče, takže nebylo hodně často pořádně nic vidět, jen rozmazané postavy. Připadalo mi, že většina štábu se skládala z naprostých amatérů. Film sám osobě není moc dlouhý, ale skoro nic se tam neděje. Pouze přehlídka sprostých slov a nucených trapných hlášek. Jediná lepší scénka se odehrává v hostinci, kdy se uskuteční proměna obyvatel a vypukne menší bitka. Jenže oproti jiným podobně laděným filmům, kde nastane obrovský masakr- tak zde se trošku zastřílí a ukousne jazyk a ucho (dost málo na to, že tam bylo 5 vězňů a asi 60 upírů). ()

eraserhead666 odpad!

Debilní postavy debilně hovoříci a ještě debilněji se chovající v debilně rozjeté zápletce, která si nepamatovala, co se dělo před pěti minutama a vršila jeden debilnější suchý nápad za druhým, jsem ještě dával. Když se v salůnu divokého západu objevila černošská prostitutka se silikonovýma mega kozama (ano, píšu kozama, protože to, co měla na hrudi za obludnost není nic jiného než kozy), ještě jsem se pousmál, ale kde, kurva, na divokém západě vzali motorku? Slátanina hrozná. Sice jsem ji čekal, ale taky jsem čekal, že alespoň Billy Drago to trošičku zachrání. Ovšem ten to, společně s českým dabingem, ještě dorazil. kdyby to alespoň bylo tak hloupé, debilní a blbé, až by to bylo dobré, ale ono to je fakt jen hloupé, debilní a blbé. Tím nejhloupějším, nejdebilnějším a nejblbějším možným způsobem. Jo, mělo to dobrou hudbu (která se ale do filmu vůbec nehodila) a policistka vypadala hezky (jenže to je tak to jediné, čím ohromila). ()

Terva

CITÁT - Jsme boháči! Jsme boháči! Už žádný kopání....... Je to celkem blbost. Scénář ujde, ale to zpracování je strašný. Ještě se snaží míchat country a hip-hop, což tedy dodalo příběhu ránu. Ve 32 minutě je zase šílený střihač. Ukáže nám jak je šikovný a pro jistotu jednu scénu opakuje třikrát za sebou. Dialogy nepropracované, působí to spíše jako improvizace. Tvůrci se snaží zkopírovat "Od soumraku do úsvitu", ale vytvořili jen nějakou nezáživnou imitaci. Herecké obsazení by chtělo trochu změnit a tak jediným kdo za něco stojí je indián, kterého hraje Danny Trejo. CITÁT - Kurva! Měl jsem si vzít tu z menšíma kozama....... Jedna za nápad a druhá za indiána. ()

villon17

Neoriginální námět, špatné zpracování, chabé napětí. Dá se u toho celkem dobře nudit. Herci se snažili, ale to zdaleka nevyrovná zbylé nedostatky. Navíc nepříjemně působilo částé světlo svítící do kamery, čili divákům do očí. ()

MikO_NR_1909

Otras po hereckých, scenáristických, režisérskych a produkčných schopností nejak nalákať záujem. Tak plytkú hlúposť široko ďaleko nenájdete a vedzte, že stráviť pri tom hodinu a štvrť je umenie. Ultra lacné Céčko plné nezmyselných a trápnych pasáží. Imponovať môže akurát ambícia ísť s týmto na povrch bez kúska hanby. Občas ale táto DVD zberateľská edícia prekvapí, ale to je skôr rarita. 1* za pohľadné "herečky" a zopár až satirickych miest, ktoré sa ale hrali s maximálnou vážnosťou. Hotová pohroma. ()

Aleee89

O tenhle film bych nezavadila, jenže jsem se jednou spletla a koupila si místo staré známé Mumie Mumii tuto. A když už mi ten film dlouho ležel doma, rozhodla jsem se, že se teda konečně podívám. Lituji peněz i času, tenhle film je neskutečná blbost. Amatérsky natočené, děsná kamera, chabý příběh, který vás bude nudit. Herci nic moc, přehlídka silikonových "krásek" a rádoby drsných hochů mi opravdu k srdci nepřirostla. Tenhle film nikdy více, jednu hvězdu dávám leda za snahu. ()

Wiikii

On by to mohl být dobrý konkurent filmu Žralokonádo, ale museli by tomu autoři dát nálepku "Pokus o nejhorší film". Bohužel, oni Sedm Mumií asi mysleli vážně, né jako u Žralokonáda. .... HODNOCENÍ: 15% (1*) ()

ybuko odpad!

Je to jeste mnohem horsi nez by se mohlo zdat z beckove vypadajiciho, ale porad jeste koukatelny film pripominajiciho uvodu. Nebo z branici natrhavajiciho nazvu. Dej? Umyslne budu spoilovat. Skupinka trestancu utika pousti. Nahodou potkaji "indiana" Dannyho Treja, ktery jim rekne o zlate, hlidanem po staleti sedmi jezuitskymi mnichy. Trestanci meni smer a namisto na hranice se vydavaji smerem do maleho mestecka, kde snad nekde to zlato ma byt. Mestecko ala divoky zapad je ovsem obydlene lidmi, kteri se od soumraku do usvitu (ehm) meni v upiri duchy zerouci vsechno zive. Coz delaji dost neprofesionalne - napriklad jejich prvni utok na skupinku veznu vypada tak, ze proste stoji na miste a nechavaji se strilet do hlavy. Trestanci se nasledne samozrejme rozdeli, idiotsky pobihaji po setmelem mestecku, a hledaji sofistikovanymi metodami jezuitske zlato po baracich (pohled zvenci skvirou do zatluceneho temneho okna: "Tam nic neni."). Pricemz obcas nekoho sezere jezuitska mumie, postreli nebo kousne duch... pokud ovsem zrovna neni po ruce panvicka a zravy duch ji nedostane pres hlavu. A tak dal, az k hloupemu konci, kdy par lidi prezije a nekteri si dokonce odnesou i to zlato. Tak. A ted uz vite o cem ten film je, tak se na nej proboha nedivejte. ()

drackula odpad!

Klady tohto filmu by sa dali zhrnúť na dve mená - Billy Drago a Danny Trejo. Vôbec nepreženiem ak ich označím za jediné klady. Zvyšok filmu je totiž odpad zložený z natvrdlého scenára, "drsne" vyzerajúcich hercov, silikónom napumpovaných herečiek a komických kung-fu múmií. 5 % ()

martalini

Jednu hvězdičku dám za Billyho Draga a Dannyho Treja, za silikonový prsa asi každý zúčastněný herečky a za to, jak jsem při tom (resp. tomu) film nasmál, to už se mi dlouho nestalo... ()

chalp

O pol noci som na markíze nič extra nečakal, v podstate som chcel niečo pri čom sa ľahko zaspí a tento film toto kritérium dokonale splnil :) ()

Všežrout

Nízkorozpočtová variace Od soumraku do úsvitu. Hvězdičku za hrstku gore záběrů a kung-fu mnicha. Viděno na YouTube s prima německým dabingem ;-) ()

Doomer odpad!

Pokud se vam libilo "od soumraku do usvitu" tak je to film pro vas. Me to prislo jako pitomej preplacanej film ze stejne prapodivnym poselstvim. Davam ruce pryc a nechapu ze jsem to nevypnul v pulce ()

moviefan4

WAW od filmu som nič nečakal ale dostal som až moc. Pre mna je to velmi vydarený film ktorý ma slabe hodnotenie. No oproti voodoo je to úplný skvost. ()

Ponocnej

No toto je opravdu spatny film strasnej preplacanej mix zombie-upirskeho westernu s prvky akcni komedie typu od soumraku do usvitu :-) ()