Sedm mumií

Sedem múmií

Dobrodružný / Thriller / Akční / Horor

USA, 2006, 90 min

• SOLOM.

Jako první bych se pustil do hodnocení kamery, která povětšinou byla špatně postavená a sluneční svit či špatné podsvícení fungovaly jako rušiče, takže nebylo hodně často pořádně nic vidět, jen rozmazané postavy. Připadalo mi, že většina štábu se skládala z naprostých amatérů. Film sám osobě není moc dlouhý, ale skoro nic se tam neděje. Pouze přehlídka sprostých slov a nucených trapných hlášek. Jediná lepší scénka se odehrává v hostinci, kdy se uskuteční proměna obyvatel a vypukne menší bitka. Jenže oproti jiným podobně laděným filmům, kde nastane obrovský masakr- tak zde se trošku zastřílí a ukousne jazyk a ucho (dost málo na to, že tam bylo 5 vězňů a asi 60 upírů).(29.4.2010)

• Pepinec

Chtít rozebírat, co všechno tu bylo špatně a ještě hůř, nestihnu dneska už nic jinýho a já to mám zrovna docela nabitý, takže krátce: Tahle zhovadilost dojde nějakého smyslu teprve tehdy, až se na ni podívá Phobia a napíše o ní komentář. Do včerejška jsem věděl, jak vypadá pornofilm plný sexu a bez děje, no a teď už vím i to, jak vypadá pornofilm s dějem, ale zase bez sexu. Kde nic není, ani kozy neberou.(8.3.2013)

• Aleee89

O tenhle film bych nezavadila, jenže jsem se jednou spletla a koupila si místo staré známé Mumie Mumii tuto. A když už mi ten film dlouho ležel doma, rozhodla jsem se, že se teda konečně podívám. Lituji peněz i času, tenhle film je neskutečná blbost. Amatérsky natočené, děsná kamera, chabý příběh, který vás bude nudit. Herci nic moc, přehlídka silikonových "krásek" a rádoby drsných hochů mi opravdu k srdci nepřirostla. Tenhle film nikdy více, jednu hvězdu dávám leda za snahu.(25.5.2012)

• MikO_NR_1909

Otras po hereckých, scenáristických, režisérskych a produkčných schopností nejak nalákať záujem. Tak plytkú hlúposť široko ďaleko nenájdete a vedzte, že stráviť pri tom hodinu a štvrť je umenie. Ultra lacné Céčko plné nezmyselných a trápnych pasáží. Imponovať môže akurát ambícia ísť s týmto na povrch bez kúska hanby. Občas ale táto DVD zberateľská edícia prekvapí, ale to je skôr rarita. 1* za pohľadné "herečky" a zopár až satirickych miest, ktoré sa ale hrali s maximálnou vážnosťou. Hotová pohroma.(2.6.2013)

Mno tak zklamaný nejsem a to ze dvou důvodů za 1) když píšu tento komentář tak mám svaťák a asi 4 dny mě čekají ústní zkoušky, takže jsem potřeboval nějakou totální blbost, film sice je dost blbí ať už příběhem či čímkloiv jiným, ale nenudí. Teď za 2) od filmu jsem totálně nic nečekal. Sedm mumií nemá vůbec nic co nabídnout, jako western se to brát nedá chybý tu nějaké větší složky, jako horor také moc ne, snad jedině díky nějaké useklé hlavičce či ukoušlýmu jazýčku. Ale film má prostě rychlej spád a je poměrně krátký, takže se člověk moc nenudí. Horší už to je s hudbou, i když sama o sobě ušla, tak se mi prostě rap či nějaké techno vůbec nehodilo do prostředí kde se film odehrával. herci stály za prd, a nejvíc mě dostávaly herečky takový velký kozy jen tak ve filmu neuvidíte, zdálo se že režisér vybýrá podle velikostí koz:-). A i ty menší "hvězdy" typu Trejo, Vincent či Drago, byly fakt tragický hlavně vážnost Draga či smích Treja byl fakt hodně funny. Film je to prostě špatný bez jakkýkoliv atmosféry, totálně nic nenabízí ale prostě nenudí a je to ten typ filmu který je tak špatný až je zábavný. Jo a navíc dostanete i pár celkem povedených hlášek, a navíc bych chtěl říct že je to tak trochu vykrádačka From dusk till dawn....(4.6.2010)

• - Natáčení probíhalo v Arizoně a Novém Mexiku. (Terva)