Christmas Every Day

(TV film)
  • Slovensko Každý deň sú tu Vianoce
všechny plakáty

Billy Jackson (Erik von Detten) je kluk, který nemusí Vánoce. Po jedné z hádek se svou mladší sestrou Sarah (Yvonne Zima) řekne, že žádný Santa není, ona si naopak přeje, aby každý den byly Vánoce. V tu chvíli padá hvězda a toto přání se jí vyplní. Teď je Billy musí prožívat znovu a znovu, dokud nepozná pravý význam Vánoc. (Zetwenka)

freddy

Pohodový vánoční film o tom, jaké to je, když se neustále probouzíte v jednom a tom samém dni. Prostě taková vánoční variace na film "Na Hromnice o den více", který je dokonce v tomto filmu i jednou zmíněn. Celé je to o jednom třináctiletém chlapci, který nemá příliš rád Vánoce a večer na první svátek vánoční, kdy má tento chlapec za sebou hektický den, se hádá se svou menší sestrou, a ta ho přinutí říci nahlas, že si přeje, aby byly Vánoce každý den. Jenže zrovna padá vánoční hvězda a toto přání se opravdu splní. A tak se hlavní hrdina ocitá v časové smyčce a má možnost ovlivnit podobu tohoto jednoho dne. Uznávám, že nápad není nikterak originální a že je to tak trochu vykrádačka výše zmíněného filmu. Ale když už divák přistoupí na ten děj, tak je z toho docela solidní vánoční komedie, která nenudí a která je rozhodně velice zajímavá. Já jsem teď tenhle film viděl podruhé a líbil se mi stejně jako napoprvé. Prostě takový zajímavý vtipný vánoční film pro celou rodinu, který má velkou šanci zaujmout. Herecké výkony jsou docela dobré, tedy alespoň jim nemám co vytknout. Určitě to není naposledy, co jsem si tento film pustil o Vánocích, možná si ho pustím hned zase za rok. Každopádně nyní uděluji tři hvězdičky. ()

Jaňo

Ak má toto odhaliť pravý zmysel Vianoc, tak to "ďakujem" pekne... Na druhej strane, pozrieť sa to dalo.. ()