Bojová umění aneb Jednota osobnosti (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2007, 10x26 min

odvážný a nápaditý počin aneb vše o bojových uměních, které jsou k nalezení v našich luzích a hájích.(24.1.2010)

Moc dobře pojatý seriál. Dá nám blíže nahlédnout na známá a méně známa bojová umění a nastíní nám i myšlenky a filozofické proudy bojovníků, které jsou neodvratně s bojovými uměními spojeny. Myslím, že se může líbit jak laikům, tak nadšencům. Těm možná i o něco více.(7.6.2010)

Hodně zajímavý dokument, který ukazuje většinu bojových umění, která lze u nás provozovat.(3.2.2010)

V Česku asi bezkonkurenční počin, podobný dokument jsem u nás neviděl. Informace v něm zobrazené nejsou zavádějící a naopak člověka o mnohé obohatí. Navíc je velmi vhodně dokument rozdělen do několika kratších dílů, které jsou dynamické, a tak člověka ani na chvíli nenudí. Doporučuji snad úplně všem.(8.10.2012)

Zajímavě podaný dokument o různých bojových uměních (zejména těch asijských). Nadšencům můžu jedině doporučit.(14.12.2009)