poster

Třicet let života (TV film)

 • Kanada

  Nightworld: 30 Years to Life

Sci-Fi

Kanada / Lucembursko / USA, 1998, 110 min

Režie:

Michael Tuchner

Scénář:

Shawn Thompson

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Jim McGrath

Scénografie:

Sheila Haley
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Djkoma
  *

  Noční svět: Třicet let života vypráví o chlapci, který miluje hru Dantovo peklo, která se odehrává ve virtuální realitě. Skrz hru se jeho povaha lehce změní ve velmi agresivní a často nadává všem včetně své matky, která si do domu přivedla nového manžela i jeho dceru. Jeho jediná zábava každý den je hraní a snaha dostat se do 7 levelu hry. Právo a pořádek je v jeho době(2020) dodržování hlavně nebezpečím trestu Grab. Tento trest, který soud udává v délce let spočívá v umělém zrychlení stárnutí lidského těla. Chlapec je usvědčen z vraždy svého otčíma a odsouzen k trestu, při kterém zestárne o 30 let. Jako muž ve středním věku je propuštěn a rozhodne se prokázat svojí nevinu. Jeho boj proti systému ho dovede až k nečekanému pachatelovi vraždy, kvůli které přišel o kus života. Takto k ději. Film vznikl roku 1998, ale efekty jsou jemně řečeno tragické. Snaha nezakrýt ani malinko svůj televizní původ je k smíchu. Film obsahuje triky, které předčí většina triků, které byli tvořeny i před více než 30 lety. Ploché postavy, nudný děj a herci o kterých bych raději ani nemluvil ještě utvrzují můj pocit o zbytečnosti tohoto filmu.(20.6.2006)

 • majo25
  ***

  Klasické devätdesiatkové televízne scifi, ktoré určite nemalo prioritu zapôsobiť efektami. Predsa snáď žiadny normálny divák nebude očakávať od televízneho projektu kvalitné či aspoň konkurujúce efekty, to dá rozum. Skôr sklamú skoky v deji, nedotiahnuté scény, niektoré z hereckých výkonov či výber hercov. Spracovnie je až príliš jednoduché. Ale príbeh má sčasti originálny a je aj vcelku pútavý, čo je jeho výrazné plus. Hodnotenie: 50%(18.9.2014)

 • pend
  *

  Zajímavý nápad, hnusné zpracování.(19.8.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace