Letiště funguje na stále stejném principu vycházejícím z knihy a který po jistém čase stálého opakování určitě začne působit nudně a nepomohou tomu ani sebelepší herci. Původní letiště působilo originálně a celkově atmosféra byla věrohodnější než u pokračování. Tento film vám stejně jako žádný z trojice letišť nezvedne adrenalin, ale chvíli může působit dramaticky.(31.3.2007)

• 5150

"Mám za sebou dvacet seskoků ve Vietnamu pane, ale to k čemu se chystáte mi nahání husí kůži." "Mě taky."____Přestože mám katastrofické filmy 70. let hodně rád, tohle byla celkem nuda a v paměti nezůstal snad jediný výrazný moment. Jako zajímavost uvedu, že George Kennedy si roli Joe Patroniho zahrál v celé "sérii Letišť".(11.6.2007)

Podstatne slabsie pokracovanie vyborneho filmu Letiste z roku 1970. Kopa nudy, hluchych miest a prazdnych dialogov. Kto vyhladava filmovu nudu, prosim. Osobne nudne filmy nenavidim. Ale aspon mala ucast mojej oblubenej Glorie Swanson /vo filme Sunset Boulevard si zahrala Normu Desmond/ pozdvihla film na znesitelny priemer . 67 %(13.7.2013)

Nejlepší film katastrofický z prostředí letadla. Jako u filmu Letiště (1970) trochu i tady načekáte než se něco stane, ten začátek na letišti není tak kvalitně rozpracovaný jako tam, ale především jde nám o katastrofu ne? A tady jsou filmaři už zkušenější a natočili to hodně dobře. Velmi dobrý výkon předvedla Karen Black. 4,5/5(16.10.2013)

• FilmFan24

Katastrofický film se spoustou známých herců kterému bohužel chybí to hlavní: napětí. Na kvalitu a úspěch původního filmu se nepodařilo navázat. Není divu, všecko je tady takové sterilní a jaksi chybí větší spád. Než se děj dostane k osudné srážce uběhne skoro 50 minut a do konce se vše nese podle zažitých pravidel žánru. A tak nejvíc zajímavé na tomto filmu je, že Gloria Swanson tady hraje sebe samu...(28.11.2010)

• - Gloria Swansonové ve filmu hraje sama sebe. (dopita)