Pornománie: Skrytá místa Hollywoodu

• USA Pornucopia: Going Down in the Valley (více)

Dokument, ve kterém nahlédneme do světa filmové pornografie, do zákulisí života herců, kteří se v tomto světě snaží stát velmi úspěšnými. (Chupacabre)

woody

Pro mně je zase kultovní větou: "Právě jdu šukat s nadrženou modrou mimozemšťankou ze sektoru Blue" Člověk by nevěřil kolik legrace při natáčení porna zažije. Scény z Lásky nebeské nebyly určitě vymyšlené :-) Dokonce se podíváme i na nejstarší pornofilm ze začátku dvacétého století... No, pod názvem pornofilm si z té doby představte svlékající se ženu na hrazdě. Poté pokecá starý porno producent jak 60-tých letech natáčel filmečky z nuda pláží a nakonec manželský pár, který najali do filmu "Ošukej mi mou manželku". No prostě srandy kopec. ()

Dudek

Velice zajímavý dokument, který je možné spatřít na obrazovkách HBO je sice možné odsoudit jako naprostou blbost, ale nadruhou stranu je třeba ocenit skvělé hlášky, za které by se nemusel stydět ani Hollywoodský trhák a zejména i perfektní ukázky z rozmanitých pornofilmů. Pokud to vezmu kolem a kolem, woody to podstatné napsal za mě, takže snad vzpomenu jen na jednu scénku, ať všichni máte představu, jak takový jeden díl může vypadat - soustředím se však jen na jednu epizodku. Nejdříve se dozvíme o tom, jak to mají ženy v poronoprůmyslu narozdíl od mužu lehké, neboť nemusejí udržovat penis ve stopořeném stavu, vlastně není třeba se vůbec na nic soustředit, po krátké scéně lesbického sexu promítaného přes internet se přeneseme přímo na natáčení nového snímku, muž stojí a pod ním klečí žena, pečlivě hekají a předvádějí orální sex režisér vše pečlivě aranžuje a pak směrem k produkci směruje dotaz od hlavního herce, tedy přesně ve kterém momentu má vystříknout. Podobných epizodek si opravdu užijete, skvělý je například zlý mimozemšťan, ale pro představu by vám tohle zatím mohlo stačit. 80% ()

anderson

Veľmi poučný dokument o pornopriemysle v USA. Bol by som rád keby si ho pozreli najmä dievčatá a ženy a napísali sem svoje názory. Názory nadržaných chlapov a rôznych primitívov si totiž dokážem domyslieť. No a aká je nesmrteľná hláška tohto skvostu ? "I když šukám s muži, necítím to jako podvádění. Nato, že jsem pornohvězda mám silnou morálku." --- PAY-tv premiéra: HBO = 3.6.2006 (5.6.2006) Musím pridať ďalšiu nesmrteľnú vetu (tentokrát od režiséra): "Máme tu erekci, tak dělejte ať nepříjde na zmar." (3.7.2006) ()