• Jižní Korea

Jižní Korea / USA, 2004, 90 min

Du-yeong Kim

Hye-rim Eun
  • Blazin

Viděl jsem Stevena Seagala na fotkách k filmu, viděl jsem ho psán v titulkách hodně vysoko, viděl jsem hodnocení zde na csfd, tak jsem si říkal další kvalitní akční film se Seagalem :-). Co se mi dostalo, tak to mě fakt dostalo. Hnusná malá uřvaná holka bez zubů, hroznej hlavní hrdina kterýho kdybych tu měl hodnotit tak mu dám minimálně -20%, ostatní herci jsou tak kolem 0%, kamera bída, navíc k tomu připojenej jeden z nejhorších dabingů co jsem kdy slyšel. Já na to vlastně jen koukal, protože jsem čekal na toho Seagala a on se tam objevil asi tak 10 minut před koncem a to bylo pro mě vysvobození, nikdy jsem si nemyslel že to o Seagalovi napíšu (myslím tím filmy po roce 2000), ale Seagal byl v tom filmu to nejlepší. Dal bych aspoň jednu hvězdičku, ale jen kdyby na konci filmu zabili toho hlavního hrdinu s tím dítětem, což se nestalo, takže dávám největší odpad všech odpadů.(8.12.2009)

• Jožin

Tak toto je asi najväčšia hovadina, čo som so Stevenom Seagalom videl. Hej všade píšu v hlavnej úlohe ešte aj na obale má fotku, a zahraje si 5 minút na konci filmu. Aj to taká bitka jak poďme do lesa. Bol by to oveľa lepší film keby si tam zahral trocha viac, lebo Jun Lee neukázal to čo niekedy predvádzal vo svojich filmov nabitých akciou !!!(21.4.2008)

• Beo.wulf

Silný příběh o tom, jak malá holčička žije sama s tatínkem, doté doby než si najdou maminku!! Na co sem to vůbec koukal????Čekal jsem film plný akce a krve, a ono nic! No a na konec sem se velice tešil, jak se tam ukáže Steven Seagal a on se tam opravdu ukázal, ale jak? No prostě mě ten film zklamal!(29.11.2007)

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 5/10/// +hudba, příběh -klamavá reklama lákající na Seagala, děj s přibívajícími minutami začíná být opravdu otravný/// Na začátku bych řekl: "nechápu co všichni proti tomuto filmu něco máte" A opravdu jsem se divil. Protože se to tvářilo jako standarní příběh o člověku, kterému unesou dceru a on si ji musí vybojovat zpět. Jenže film na to de úplně jinak. S postavami si pohrává originálně. Holčička se zdá být velice roztomilá a chytrá. Je pěkné jak se stará o tatínka atd. Jenže začína se oběvovat problém. Jednak Seagal nikde a ta holka tam pořád je. Už čekáte, že by měla nastat pořádná mela a přitom oni ji ještě ani neunesli. Místo toho si vyřvává svoje srdíčko a to že z toho budou mít diváci újmu jaksi nikoho nezajímá. Blíží se posledních 10 minut filmu. Holčičku unesou, aby ji o 2 minuty později zachránila neobratně policie a dovedla ji na zápas kde hlavní hrdina již 2 minuty MUSÍ se Seagalem prohrávat zápas. Jenže jakmile se tam holka oběvý a vyřve si srdíčko jako ještě nikdy předtím, tak uvidiíte (pokud jste už od obrazovky neodešli) jak se hlavní hrdina nasere a dá Stevenovi botičku. STŘIH. Co to, říkáte si, pěknej trapas. Pak ještě Seagal příjde a omluví se hlavnímu hrdinovy, že kdyby věděl že mu unseli holku, tak že si nenechá od něho tak namlátit. Nebo to řekl jinak, no každopádně se omluvil aby ON nebyl ve filmu za tu největší svini. A taky že není, tím je český distributor se svým trapným názvem Clementine a s ještě trapnějším marketingem ve stylu: "Je tam Seagal, kupte si to". Ale začátek byl slibnej./// Celkem 58%///(4.6.2008)

• Torgal

Tento film môže vďačiť tomu že som mu venoval 90 minút svojho života jedine prítomnosti mocného Stevena Seagala. Objaví sa tu síce dohromady ani nie na 5 minút a povie jednu vetu, ale sú to vrcholné momenty snímky. To o kvalitách filmu už čo to naznačuje. Zo začiatku je to ešte celkom znesiteľné - vizuál je síce ťažko televízny, strih a herecké výkony typicky ázijsky preexponované, ale aspoň sa niečo deje a film niekam smeruje. Keď ale približne v polovičke filmu dôjde k šokujúcemu (čítaj "totálne úchylne idiotskému") odhaleniu, tak sa film, v ktorom mali výrazné zastúpenie (nijak extra vydarené) súboje mení na prechádzku slzavým údolím. V závere to bolo už totálne neznesiteľné. Humus. 1-/10 PS: Tú malú by som zaškrtil holými rukami, nehorázne mi liezla na nervy.(14.12.2010)