• Jižní Korea

Jižní Korea / USA, 2004, 90 min

Du-yeong Kim

Hye-rim Eun
  • Torgal

Tento film môže vďačiť tomu že som mu venoval 90 minút svojho života jedine prítomnosti mocného Stevena Seagala. Objaví sa tu síce dohromady ani nie na 5 minút a povie jednu vetu, ale sú to vrcholné momenty snímky. To o kvalitách filmu už čo to naznačuje. Zo začiatku je to ešte celkom znesiteľné - vizuál je síce ťažko televízny, strih a herecké výkony typicky ázijsky preexponované, ale aspoň sa niečo deje a film niekam smeruje. Keď ale približne v polovičke filmu dôjde k šokujúcemu (čítaj "totálne úchylne idiotskému") odhaleniu, tak sa film, v ktorom mali výrazné zastúpenie (nijak extra vydarené) súboje mení na prechádzku slzavým údolím. V závere to bolo už totálne neznesiteľné. Humus. 1-/10 PS: Tú malú by som zaškrtil holými rukami, nehorázne mi liezla na nervy.(14.12.2010)

• Hal_Moore

Tak tohle byl s přehledem (vyjma totálního exkrementu Na pokraji smrti) nejhorší film, kde se pan Seagal objevil, a to prosím byl právě on, co bylo na výtvoru jménem Clementine to nejlepší. Devadesát minut sledovat vztah mezi členy rozdělené rodinky s tak křečovitým přehráváním bylo utrpení srovnatelné snad jen se sledováním některého z nových českých seriálů. Ale Constantine má alespoň pětiminutovou účast Stevena Seagala a vcelku poslouchatelnou hudbu, proto si hvězdičku zaslouží. PS: Do ringu bych proti Seagalovi postavil tu holčičku, lezla mi na nervy nemálo.(21.1.2008)

• AlistairMir

Seagal tu hraje druhé housle, ale když už přijde na scénu tak zatajíte dech a hned na to zjistíte, že je to stále krávovina. Souboje jsou nudné a je mi jasné, že na choreografa nebyly peníze a tak se prostě máchá rukama, nohama a já doufal, že to skončí rychle. Příběh mě absolutně nechytil, holčička mi lezla na nervy asi díky příšernému dabingu a hlavní hrdina mi byl více nesympatický než bejvalej ředitel na gymplu co mě kdysi pořád s něčím otravoval. Film jsem koupil v trafice a pyšně přiznávám, že lituji každé koruny co to stálo kdybych si koupil kus salámu a pár rohlíků měl bych vydařenější večer než mi přivodilo sledování tohoto skvostu.(17.8.2014)

• jacksax

Odlehčené jihokorejské drama, které postupem času ztrácí své komediální prvky. Akční část je zde pouze jako kulisa pro zařazení děje a postav. Je mi líto těch, co se těšili na Segalovu akční šou... ne pro ty tento film rozhodně není. Steven tu má jednu větší scénu a štáb měl z něj asi takový respekt, že se mu bál říct, jestli by to nezkusil ještě jednou. Pohodová oddychovka, kdyby všude necákala krev, klidně pro celou rodinu.(16.7.2011)

• ktzc

Totální shit!!! Těšil jsem se, že uvidím Stevena Seagala a jeho taekwondo, místo toho jsem byl svědkem ubohosti nevyššího kalibru. Stupidní romantickej film s ještě stupidnějším scénářem, kde dcerka poznává svou matku. Vytrpěl jsem si ho celej, od začátku do konce a každý 2 minuty jsem se uklidňoval tím, že už brzy se tam snad Steven objeví, když už má tu fotku na obalu a i v menu. To ale byla chyba Seagal se tam objeví nakonci asi tak na 5 minut, seřeže hlavního hrdinu a to je vše. A co se děje potom, to je zločin proti kinematografii, "Promiňte, nevěděl jsem, že vám unesli dceru." a úplně v závěru výstup tý holky = odpadoidní odpad. Navíc skoro celý film provází na elektrickou kytaru strašně dojímavě hraná Oh my darling Clementine (kterou ze srdce nesnášim). Divím se, že tenhle počin není v top 5 nejhorších filmů.(18.4.2009)