• Jižní Korea

Jižní Korea / USA, 2004, 90 min

Du-yeong Kim

Hye-rim Eun
  • Beo.wulf

Silný příběh o tom, jak malá holčička žije sama s tatínkem, doté doby než si najdou maminku!! Na co sem to vůbec koukal????Čekal jsem film plný akce a krve, a ono nic! No a na konec sem se velice tešil, jak se tam ukáže Steven Seagal a on se tam opravdu ukázal, ale jak? No prostě mě ten film zklamal!(29.11.2007)

• Jožin

Tak toto je asi najväčšia hovadina, čo som so Stevenom Seagalom videl. Hej všade píšu v hlavnej úlohe ešte aj na obale má fotku, a zahraje si 5 minút na konci filmu. Aj to taká bitka jak poďme do lesa. Bol by to oveľa lepší film keby si tam zahral trocha viac, lebo Jun Lee neukázal to čo niekedy predvádzal vo svojich filmov nabitých akciou !!!(21.4.2008)

• GeusX

Seagal tu zdařile konkuruje délkou své účasti filmu "Boeing 747 v ohrožení", kde se také neohřál. Film je jakousi směsicí srdceryvného rodinného dramatu, závanem bojových umění (ale opravdu jen trošku) a prvky asijského stylu humoru. Chce to velkou dávku sebezapření sledovat film od začátku až do konce. Alespoň si tu scénáristé vymysleli zajímavou rodinnou zápletku.(21.4.2014)

• matestlust

Nadrbaně jsem se těšil až film vyjde....a pak sem nestačil zírat.Pod zástěrkou Stevena Seagala v hlavní roli(který ve filmu není ani 5 minut) a pod zástěrkou akčního trháku(přitom jde o hloupý romantický film,kdy dcera poznává svou matku a snaží se napravit otce)vyšla absolutní blbost.Vřele doporučuji se tomuhle snímku vyhýbat!(1.2.2008)

• HarlanWade

Snad ještě nikdy jsem se tolik neradoval, když se ve filmu ukázal Steven Seagal. Asi si myslíte, že jsem blázen, ale schválně se zkuste hodinu a půl dívat na korejskou telenovelu, která sbírá ty nejodpornější seriálové prvky a vcucává je do vlastního filmu o šikmookym poldovi naloženym v lihu a pak uvidíte, že na vás jako příjemné osvěžení zapůsobí cokoli. Právě proto byl závěrečný souboj v aréně vrcholem filmu, přestože byl ještě nudnější, než většina přestřelek v jiných Seagalovkách a vytáhl to sotva na 10%:(3.7.2009)