Hluboké hrdlo

(festivalový název)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

pm odpad!

Učebnicový film? Proč ne? Vždyť je skutečně 100%: 50% nuda a 50% fraška, kterou je nemožné dodívat bez zrychlení přehrávače. ()

Němi

Legenda a první porno, u kterého jsem přeskakoval sexuální scény a hledal ty dialogové! Jedna perla za druhou se objevuje v tom skromném množství scénáristické práce. To "hlavní" tu obstarávají 3 dámy, z kterých jen na roztomilou Lovelace se dá nějak dívat (dokonce si oholila zvířátko!), ale to spojení ošklivých, chlupatých lidí, bizarnosti, ujeté muziky a téměř hmatatelné atmosféry sedmdesátek je... hypnotické. Přál bych si zapálit trávu, v baloňáku sednout do kina a vidět to při premiéře.... ( "- Pojďte do mé ordinace, chci vás vyšetřit." Ultimatni porno věta!) ________ Mé titulky najdete Z D E ()

WANDRWALL

Minimalistický film, obpovídajícící požadavkům začátku 70. let. Pro mě ve filmu vyniká obzvláště půvabná Dolly Sharp, která přivábí pozornost nejednoho muže. Hlavní herečka není Linda Lovelace hraje sice hlavní roli, avšak rozhodně pro mě není nijak přitažlivou osobou, která by měla dostávat hlavní role. Smutné na tomhle filmu je, že přestože je Dolly Sharp dát prostor pro předvedení svého hereckého umění dostatečný, tak scenárista či režisér nevyužil jejího potenciálu, jak by si zasluhovalo. Jistěže tak hezkých hereček není nikdy dost, a čas se nedá vrátit zpátky, takže zase jeden nedotažený film, a nevyužitý talent. Je to škoda pro budoucí generace příznivců podobných krásek jakým bezesporu byla pozapomenutá Dolly Sharp. ()

MontyBrogan

Ako porno to nie je veľmi vzrušujúce, ale niektoré scény sú celkom podarené a hlavne je to dobrá komédia. Hudba je síce fajn, no vtedy asi ešte nevedeli, že sa má pred sexom vypnúť. ()

MM11

Kultovní film, co nastavil pravidla žánru na léta dopředu. A taky pořádně provětral cenzurní pořádky v Americe, což není nikdy na škodu. Přes jeho nesporný vliv dnes vidíte stopy jen mizivě. Nečeká Vás žádné dvouslovné uvítání před akcí a k úmrtí interpreta stejně znějící hudba. Ani kamera není statická bez nápadu. Pravdou je, že Deep Throat pod vedením Gerarda Damiana bourá umělecká náročnější hranice a pokukuje po dynamických prostřizích a výrazně melodické hudební lince. Co říct k ději? Smysl to putování Lindy Lovelace moc nedává, ale vem to čert... Erotické scény? Inu, vývoj si žádá své začátky a moderní doba bez středověku není možná. A říkám sám za sebe, že ten středověk je velice sympatický a úsměvný. ()

Xeelee

[Festival otrlého diváka 2008] Nikdy by mě nenapadlo, že se budu u porna tak dobře bavit a už vůbec by mě nenapadlo, že se tak bude dít v kině :-) Hluboké hrdlo je opravdu kvalitní, s nadhledem a humorem vyprávěnej příběh o holce s klitorisem v hrdle, kterej ostatní porno produkci převyšuje o několi řádů. ()

eraserhead666

Z dnešního hlediska to už asi nebude fungovat jako porno. Vzruší to snad jen opravdové fajnšmekry. Spíše to je již jakýsi dokumentární pohled na dobovou podobu tohoto zábavně-obchodního odvětví. Spolehlivě to však funguje jako komedie, je to opravdu zábavné. Hlavně doktor Young a hudební podkres. ()

Morholt

Ono je možná zajímavé to, co se kolem filmu dělo a také to že je to vlastně první porno určené pro kina, ale marná sláva. Je to strašná nuda a navíc nuda s nijak hezkejma ženštinama. Předpokládám, že film Lovelace, který jde u nás právě do kin, bude mnohem záživnější. 10% ()

Fleur6

Možno raz zmením hodnotenie, keď Deep Throat zhliadnem i vo verzii s pôvodným dabingom a nie francúzskym (alebo budem prinajmenšom rozumieť dialógom). Na polnočnom predstavení na LFŠ 2009 som totiž spravila osudnú chybu, keď som predpokladala, že budú dávať originálnu verziu a nezobrala som si slúchadlá so simultánnym prekladom. Takto som sa mohla naplno sústrediť len na porno scény :-) Update: Po pozretí v angličtine nemením hodnotenie. ()

Genero odpad!

Deep Throat je tatínkův chundelatý pornokult. Roztrhal jsem rodný list, lžící vyřízl z vlastního zadku mateřské znaménko velikosti pražského groše a na tatínkovy fotografie přimaloval brýle. Po tomto filmu mám pocit, že mi ho vzala z ruky do úst sama smrt a trčím do pasu z betonu. Děkuji, že nám příroda stvořila ženy krásné, lysé, pečlivě vyholené a maximálně s tenkým proužkem. Vždycky jsem uznával premisu, že porno slouží jako stimulant pro osamělé honiče, tápající muže po čtyřicítce, aby znovuobjevili, kde nechal tesař díru a jako instruktážní materiál pro malého Generíňa k nenásilnému odhalení šokující skutečnosti, že maminka šulínka opravdu nemá a Generíňa přivedl na svět docela jiný pták, než čáp. Ale každý má nějakou tu libůstku, a když vidím zdejší hodnocení, vůbec mě nepřekvapuje, kolik lidí rádo pozoruje rachitického instalatéra s velikánským šroubovákem, jak půl hodiny olizuje v kuchyni statného bobra. Veřejně slibuji, že budu nadále stahovat pouze lehkou a něžnou erotiku s arabskými plnokrevníky, německými dogami a obtoustlými sedmdesátiletými dámami po děsně sexy amputaci nohou. ()

Skrk

Nejsem pozér, abych dával tomuto lacinému pornu (tzv. kultovní film), z kterého ale totálně smrdí amatérismus, 5 hvězd. Fajn, smál jsem se hláškám (a líbila se hudba), ale nic jiného u tohoto filmu dělat nejde. Vystupují zde ale totálně odporní "herci" a jejich nevyholené pohlaví, u kterých jsem se snad poprvé necítil trapně, když měli sotva 15 centimentrů. :) Každopádně jde vidět, že tvůrci se tak nějak ještě potýkali s normálním filmem, jelikož u erotických scén hraje POUZE! hudba a (chtěně / nechtěně vtipný) konec, v němž měla nehezká Linda Lovelace při orálu (klitoris v krku) orgasmus a u něhož byly bijící zvony. Ale vzdávám hold, že tvůrci měli tu odvahu a uvedli jej do kin. ()

hous.enka

Nechápu, co je na tom tak legendárního - kromě klasických bobrů a knírů. Snad to klišé o úderech zvonů? Jednou sem se lekla víc jak u Vymítače ďábla, ale jinak to byla spíš nuda. Chválím ale hudební složku filmu. Ta se povedla. ()

EastWicka

Něco mezi Bláznivou střelou, extra ošklivým Pasolinim a domácím videem, kde si maminka, tatínek a jejich kamarádi hrajou na pana doktora a vedou u toho dialogy typu... Linda: I can't merry you. The man I marry has to have a nine-inch cock. Wilbur: Just four inches from happiness! :D A to je ta nejzábavnější část. Navíc psychedelický soundtrack úúúúplně nad vším, ach můj bože. ()

Rosana

Úžasné a zásadní porno, u kterého se člověk spíš zasměje a pobaví, než nějak sexuálně uspokojí. Přijde mi to spíš jako parodie na pornofilmy. Jak pravil kalsik "toto bylo první porno, kde jsem pretáčel erotické scény, abych mohl poslouchat dialogy..." ()

LV.Helter

Neskutočný paradox, ako jedno porno zmenilo názor a revolučnosť cenzúry v dobovej filmográfii. Za čias, keď sa porno povážovalo za umenie na hrane s rebelantsvom. Ťažko určiť, či nejakému inému filmu (nie len s touto tématikou) sa podarilo to čo práve Deep Throat. Z dnešného pohľadu je to naprosto "iný svet", naprosto iný vkus a naprosto iná divácka moralita. Keď divák dokáže na 61 minút vypnuť mozog a máť aspoň trochu nadhľadu, tak bude povážovať tento film za kultovú recesiu. Navýše príbeh je naprosto originálny a vynimočný (v jednom), ktorý sa prelína na hrane s nechutným humorom a artovou tvrdou pornografiou. Je z toho cítiť naprosto jedičnú z atmosféru (o muzike ani nehovorím)... Linda Lovelace má skvelý talent, ale je to naprostá amatérka.. taktiež všetci herci (ale čo chcieť za taký rozpočet). Scenár a gagy naprosto skvelé a pri záverečnom výstrele rakety sa aj ten najväčší zmrd bude cítiť dobre.. ()

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (více)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (více)