Hluboké hrdlo

(festivalový název)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

kobejn

nechutnost, jestli bylo záměrem filmu, což pochybuju, vzbudit v sledovatelech tohoto díla hnus, tak se jim to nechtěně podařilo, trapné montáže s primitivním záměrem působí amatérsky směšně, hodně trapnej kultovní snímeček, nechutné záběry na nechutné mužské i ženské představitele, opravdu delikátně nechutný dílo. ()

Lukrecie odpad!

A víte o tom, že herečka byla silně nadrogovaná? Brutální zneužití ve filmu. 🤤🤤🤤😰😡😱😢😬 Tato falešná "modla" velké části pánů vedla akorát k tomu, že se z žen dělají věci a sexuální mašiny potažmo sexuální otrokyně. 🤤😰😱🤯😡 ()

Vampireman

I když Deep Throat už v dnešní době jako porno nefunguje, furt je to víc "vzrušující" záležitost než Italský hřebec se Stallonem a ani to neni tak zkurveně natočený. Navíc hlášky stylu "Okna potřebujou taky vyleštit", "Chceš orgasmus nebo zbořit město" nebo už profláknuté koule v uších společně s dějem prsklým na papír, odkud je cítit vychechtaná nálada tvůrců, jsou prostě nezapomenutelně vtipný. Nehledě na to, že hudební doprovod rulezzz - když se někdo udělá tak bublá voda a úvodní melodie je kouzelná. :D ()

togaf

Samozřejmě nemá Hluboké hrdlo děj, ale snaží se. Hnusní herci, občas vtipné hlášky a to celé má naštěstí jen hodinu. Jsem ráda, že jsem tohle kultovní porno neviděla třeba před deseti lety, to bych asi ještě teď byla případ pro psychiatra. ()

wampilenka odpad!

Nejnudnější porno, jaké jsem kdy viděla. Musela jsem si ve vedlejším okně otevřít solitér, abych neměla nutkání přetáčet zdlouhavé pasáže (tj. celý film;-). ()

MrPierc

Hluboké hrdlo je hlavně neskutečně vtipný porno film. Hlavní hrdinka, jménem Linda, nemá klitoris na správném místě a proto nemůže dosáhnout vnitřního orgasmu. Zkusí mnoho mužů, ale není to ono. Nespokojenost jí dožene k návštěvě věhlasného doktora Younga, který objeví, že má klitoris hluboko v hrdle. Pokud tedy bude chtít dosáhnout vnitřní orgasmu, musí muže uspokojovat orálně velice zhluboka. Kdo tohle vymyslel, měl by dostat Oscara za scénář :-). Výborná hudba. Všichni dnes nadávají na to, že tam herci a herečky jsou ochlupení. A co jako? Naprosto přirozená věc té doby. Toto je VINTAGE PORNO a ne sjezd 30ti kilových modelů a modelek otrhaných voskem. Za 30 let se budou naše děti dívat na naše dobové porno a budou zhrození nad tím, že jsme si nevyholovali obočí. ()

Trainspotter

Už notnou dobu váhám, jestli připojit taky komentář s hodnocením k tomuto mezníku světové pornoprodukce a to asi proto, abych nebyl považován za nějakého prasáka, který se na oko tváří, že jediné dobré péčko je umělecké péčko Poslední tango v Paříži, ale ve skutečnosti by dokázal vyjmenovat jména 20ti současných hvězd xxx-filmů, i když ono to může být samozřejmě v jistém slova smyslu pravda. Ale čert to vem, nejsem tady sám, kdo tohle viděl, tak tedy: Námět je více než stupidní a trochu mi to připomíná trapasy z bravíčka, kde si holka myslí, že klitoris nemá tam, kde má být, ale že jej má na zádech, taky to zpracování působí spíš jak levná komedie (hlavně ten hudební doprovod, fak jsem se nasmál) a herečky a herce museli tvůrci posbírat někde na ulici, protože z dnešního pohledu jsou jejich akce pro oko neatraktivní afungují opačně, než by mělo péčko fungovat, ty bobřiska mě teda fakt moc nerajcovaly. Když se ale přes všechny nedostaky, kterých je opravdu hodně, přenesu, mám před sebou výborný doklad doby, bez kterého by se všechny ty svatý Silvie věnovaly úplně jiným zaměstnáním. ()

Dannysek4U

"Fnuk, fnuk, a jak by se vam libilo mit koule v uchu? No aspon bych slysel, ze uz to na me jde." Nektery ty dialogy jsou vazne extremne kouzelny:o))))) Jinak 3 hvezdicky hlavne za hudbu, nadhled a za specifickej prinos tohohle filmu k rozvoji svetovy kinematografie. ()

kusper

35. LFŠ No. =D Jediné co můžu říci je toto: Proč se každý rok nenatočí 10 podobných filmů? Humor zaručen a jednoznačně lepší než záplava debilit co se dostává na trh. ()

Matrinx

Jsem hodně překvapen, jak mě tak strašně starý pornofilm dokázal zabavit. Myslel jsem si, že budu traumatizován z nedostatečné péče o tělo té doby (avšak sama hlavní představitelka prakticky předvedla, že o sebe pěkně pečuje) a z příliš dlouhých nudných záběrů (úvodní titulky byly strašné, ale...) a celkově z technické úrovně. Nakonec to byla prdel, mělo to (střelený) příběh, Linda byla pěkně roztomilá, mělo to dobrou hudbu, mělo to charisma. Mělo to zvony, exploze, starty raket! Což je něco, co mi na moderním pornu chybí. Je vážně nezvyk se při pornu i zasmát... ()

Ninkaa

"Jó Linda a Linda a Linda, nejradši "marmeládu" ze všech jídel má..."Konečně jsem pochopila, jak to Ivan Mládek v té své písničce vlastně myslel... ()

Radiq

Poprvé, co se na P dívám spíš kvůli ději než kvůli sexu. A vyplatilo se. Nejen, že je u toho skvělá hudba, ale všichni mají taky na hlavách takový skvělý květáky a je to úplně jiný péčko, než teď ty moderní sračky. Je to mnohem přirozenější a spontánější. Ale i ten nápad s klitorisem v krku je skvělej, chch. No a ty chlapy je lepší si odmyslet, ti jsou fakt slizcí - těm neměli hlavu vůbec zabírat. Většina z nich vypadá, jak kdyby někdy hráli ve filmu Tajemství hradu v Karpatech. Bohužel jde mi dost proti přesvědční hodnotit žánr porno nějak extrémně vysoko. The end. And deep throat to you all. ()

daEmoNickY

Vtipne. Spousta dobrych napadu (hlavne tajemny recept s Coca Colou). Ma to dej. Hraji sice nepresvedcive ale jak pro koho. Jednak to je jedno a druhak v zivote se "herecke vykony" povedou jen obcas. __________ Prijde mi ze to tocila banda lidi ktere podobne veci bavi. Neumeji sice hrat jako skoleni herci, ale nechovaji se strojene jako v tech novych pornech. I kdyz i ta novodoba strojenost (zvlaste do silikonu a umelych cernych penisu) ma svoje vyhody. _________ Holky vypadaji jako holky a chlapi jako chlapi. Kdyby sebrali bandu jinych "neholenejch uchylu" tak by nikdo nic nepoznal _________ Proste "od lidi pro lidi". ()

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (více)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (více)