Hluboké hrdlo

(festivalový název)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

Elví

Deep throat, deeper than deep your throat, deep throat, don't row your boat, don't get your goat... to je ale chytlavá písnička! Už si to začínám taky prozpěvovat:) ()

Pavlínka9

:D :D Ani jsem se u toho nezasmála :( To mě mrzí nejvíc. Dialogy jsou fakt "bravurní", na tehdejší dobu věřím, že to byl "kultovní" film, ale já už to nechci nikdy vidět :D Nejvíc mě dostala dobová hudba a raketa :D ()

Master19

Encyklopedický výklad hesla "deepthroat" - z dnešního pohledu samozřejmě podprůměrné péčko, ale aspoň se člověk pobaví. Zaujaly mě prostřihy na ohňostroj, či startující raketu ve "vyhrocených" pasážích - skoro jako by si to střihnul Ed Wood. :-) ()

VanTom

Některé záběry mi přišly poměrně, ehm, neestetické, jiné porno-koláže to fyzické vzrušení stále přenášely (jestli máte rádi bobry, tak ano, ovšem samotná Linda je hladce vyholená). Nejzábavnějšími se ale ukázaly komediální "dějové", přehrávané scénky plus kreativní prostřihy (bijící zvony, startující rakety :-)). Vyloženě mě pak uhranul velevýrazný (strašný) funky soundtrack s tematickými texty (a bubláním, WTF?). ()

JohnSmith odpad!

Po tom, co jsem viděl Zpověď královny porna jsem se musel na tak profláknutej film podívat. No je to trága, co si budem povídat. V 70. letech to mohlo být něco úžasnýho, ale já neměl sílu to ani dokoukat do konce. ()

spikey1

Harry Reems( Dr. Young) Byl zvažován pro roli trenéra Calhouna v Pomádě poté co se kolem Deep Throat vytvořil velký koloběh žalob a skandálů byl nahrazen komikem Sidem Caesarem ()

BuryGol

Já nevim, tenhle film by se asi vidět měl. A to ne jenom proto, že je to porno ale kvůli tomu, co všechno se odehrávalo a jak na to puritánská Amerika reagovala. Některý záběry bych z toho určitě vystřihnul a tolik bobrů snad nemaj ani v zoo. Ale takový to holt tehdy bylo. Jenom nechápu, že když si Linda uměla vyholit frndu žiletkou, že to neuměli i ti ostatní herci. Příběh až na ten nápad o klitorisu v krku o ničem, ale ty hlášky zase stály za to, to je snad porpvý co jsem se u porna smál. Jinak ta muzika tam byla taky dobrá. Nemůžu tomu dát 3 hvězdy, ani z nějaký nostalgie (což je trochu blbost páč jsem ročník 88 a film 72), protože bych to ohodnotil stejně jako třeba Black Irish. Holt to hodnocení je někdy trochu nevýhodný, uvítal bych stupnici 1-10 nebo tak. Jinak obětováním hodiny na zkouknutí tohohle snímku v podstatě nic nezkazíte. ()

Pucimka

Nejvtipnější porno jaké jsem kdy viděla. A zážitek při jeho sledování v kině byl opravdu VELKÝ... Každopádně film stojí za zhlédnutí, i kdyby jen čistě ze zvědavosti. ()

venca163

:D No to byla píčovina. Čekal jsem trochu míň porno a víc nějakou zajímavou zápletku, ale nakonec jsem to musel dost popohánět. Jednu hvězdu dávám za geniální hlášku, když týpek líže ženskou, ona si vezme cigáro a zeptá se ho "Mind if I smoke while you eating?". Druhou abych nevypadal jako buzík :D. (45%) ()

sedm.1

První v USA legálně distribuovaný pornofilm?Možná.To je ale asi tak vše,proč se o tomto snímku zmiňovat.Za vidění to určitě nestojí!Fakt ošklivé "herečky",celé mi to přišlo takové špinavé,upatlané,levné.Jedině snad totálně kýčovitá hudba stojí za pozornost,jinak obyčejný podprůměrný péčko! ()

mohamedsfinger

Člověk by řekl, že to nebude stát za pozorné sledování. Ale to je omyl. Tenhle snímek tak nějak mimoděk výborně dokumentuje atmosféru sedmdesátých let (srovnání s Formanovým Hair je dost přepísklé, ale ne úplně od věci) a k tomu přidává várku opravdu vtipných hlášek. Celý film navíc provází zvláštním způsobem chytlavá hudba, ze které musím vypíchnout píseň Deep throat, která má hitový potenciál:-P. Škoda, že herci jsou typicky slizcí a technické provedení odpovídá rozpočtu. Ale zároveň musím ocenit i odvahu jít s tímhle do kin a čelit kritice a zároveň nadšení porna lačných diváků. ()

Sdoom

Jedna hvězdička za soundtrack (pravděpodobně jsem viděl nějakou verzi s jiným než původním soundtrackem), druhá za absurdně geniální hlášku pana doktora, že z Lindy udělá fyzioterapeutku (pozn.: koukal sem na to se ženou, která dělá fyzioterapii), která mě naprosto poslala do kolen. :-) Jinak je to samozřejmě takřka nekoukatelné céčko až déčko. (SD, orig.) ()

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (více)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (více)