Hluboké hrdlo

(festivalový název)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

Olafsson

VÝBORNĚ jsem se bavil... Harry Reems byl neskutečně vitpnej... Zápletka geniálně hloupá... A Lindiny schopnosti obdivhodné... Kéž by tvůrci současných pornofilmů dokázali předvést tolik humoru a nadhledu... KULTOVNÍ záležitost... Jedna hvězdička dolů kvůli jednomu herci, kterej mi přišel velmi, velmi odpornej... ()

Blenny

Možná to tehdy byla bomba. Možná to něco vypovídá o tehdejší době. Z dnešního pohledu to není v podstatě ani porno, ani film. Jenom nezábavná fraška hrající si na porno. S příšerným hudebním doprovodem. Ten se fakt nedal :-) ()

Anagram

Šílený humor, šílení herci a chlupy kam se podíváš. Takhle nějak jsem si vždy představoval porno, u kterého masturbují naši otcové. ()

jirkaslava

Já bych snad ani nenapsal, že to je film ( rozuměj hraný film ), ale jen nějaký instruktážní video o tom jak se to má ( nemá :-) ) dělat.... Tohle kdyby dneska pustili při hodině sexuální výchovy nebo jak se to dneska jmenuje, tak se vsadím, že minimálně půlka těch dětí se začne soulože bát. A já se jim nedivím, tohle přece nebyli herci a herečky... Já se snad celej film bál, kdo tam přijde ještě šerednější :-) Ta jedna hvězda je snad jenom za odvahu těch lidí co v tom hrála! ()

curil

Většina filmových fanoušků ví, že si film   svůj název zaslouží a proč. Já se léta   filmu vyhýbal, ale přivedl mě k němu příběh   hlavní hrdinky ve filmu "Lovelace: Pravdivá   zpověď královny porna" (2013). Příběh   patří ke klasice amerického porna a nejen   kvůli tomu, že byl jako první uváděn ve   veřejných kinech a nejenom v porno   půjčovnách. Na svou dobu originální nápad s   klitorisem v hrdle a také s použitím záběrů   zvonů, startů raket, výronů sopečné lávy,   které se při znázornění orgasmu používají   ve filmech dodnes. I když už většinou z   legrace s odkazem na klasické dílo. ()

marek29

Definice žánru. Základní kámen. Praotec všeho přízemního, co si dnes pouštíme. Etalon, milestone, breakthrough masterpiece, ALE rozhodně ne pro každého. Tohle už chce intelekt. Ne brainwashovanou úzkoprsost mainstreamově vymytého mozku puritánskou společností.. Maucta ()

kadles

Zpočátku to vypadá na obyčejné porno, ale po zjištění, kde se nachází klitoris hlavní představitelky, jsem se dosti zasmál a následně jsem se už jen usmíval, než film skončil. Nezapomenutelná je postavička doktora a jeho kreace. ()

Insspektor

Film ktorý je prielomom dejín, akýmsi inovátorom a priekopníkom štýlu, ktorý s filmom - ako umeleckým predstavením - nič spoločné nemá . Jediné čo dosiahli Damiano a Reems svojim "odvážnym, budovateľským a osvieteneckým" filmom je že dnes sa ku tvrdému pornu v kľude dostane aj 13r. dieťa.... hlavne že svieti kolonka najzárobkovejší film dejín!!! ()

BlueNeon81

Prvý pornofilm, alebo prvý film s nefalšovanými sexuálnymi stykmi, ktorý nebol klasifikovaný ako výchovný film pre mladomanželov a bol distribuovaný v kinách. Z dnešného hľadiska nie je skoro vôbec dráždivý a vzrušujúci, pravdupovediac je hlúpy, ale už len pri predstave, že i 20 rokov po natočení tohto filmu boli v pornofilmoch populárne bobry, bizóny a baranice, a Linda Lovelace sa tu v roku 1972 (!) predstavila úplne vyholená, dodáva miernu, i keď nebadanú nadčasovosť. A zažiť feláciu Lindy Lovelace, muselo byť fakt ako štart rakety. :) ()

Muf911

Pokud se na to nebudu dívat jako na legendu a zlom v kinematografii, tak moje hodnocení bude velmi nízké. "Herecké" výkony děs, scénář nula, estetická stránka na hraně koukatelnosti. Musel jsem to zkouknout čistě ze "studijních" pohnutek :-). No, aspoň, že se v 70. letech už nenosili bobři. ()

Leb_Halabala

Tendle film je prostě porno klasika. Hodně lidí o něm mluví aniž by ho v životě vidělo. Ti co ho viděli se hned začnou pídit po tragickém osudu Lindy Lovelace. Je to taková vintage zábava, která nabízí pár docela vtipnejch situací. Co však dělá film výjimečným je soundtrack. Proboha, tendle ten funky jazz nebo co to vlastně je, nemá chybu. Člověka úplně zamrzí, když mu dojde, co za muziku hraje v pornu dnes. Taková hanba! Taková degradace! Sláva 70's!!! P.S. pokud Vás hudba taky zaujala, tak doporučuju kapelu Pornosonic. ()

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (více)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (více)