Hluboké hrdlo (festivalový název)

Deep Throat

Pornografický / Komedie

USA, 1972, 61 min

João Fernandes

Louis Peraino

Gerard Damiano

Buďto jsem na tyhle věci moc starej, nebo je tahle věc moc stará na mě... Moc hezky dojem trefil Kulmon: "Z dnešního hlediska asi trochu úchylnost to sledovat, samej bobr, hnusný herci s povinnýma knírkama". Takže celkem malér. Co se filmu ale musí nechat je snaha proložit hekací scény i něčím jiným a (úplně se bojím to použít) naroubovat na to celé nějaký děj. No a ty konverzace... uf... snímek pro náročného diváka. Co mi ale je záhadou jsou dvě věci. Ten morbidně vysoký výdělek filmu (600mil USD???) a fakt že tohle běželo někdy v Americe v kině :D.(29.8.2013)

VÝBORNĚ jsem se bavil... Harry Reems byl neskutečně vitpnej... Zápletka geniálně hloupá... A Lindiny schopnosti obdivhodné... Kéž by tvůrci současných pornofilmů dokázali předvést tolik humoru a nadhledu... KULTOVNÍ záležitost... Jedna hvězdička dolů kvůli jednomu herci, kterej mi přišel velmi, velmi odpornej...(2.1.2012)

Hluboké hrdlo je hlavně neskutečně vtipný porno film. Hlavní hrdinka, jménem Linda, nemá klitoris na správném místě a proto nemůže dosáhnout vnitřního orgasmu. Zkusí mnoho mužů, ale není to ono. Nespokojenost jí dožene k návštěvě věhlasného doktora Younga, který objeví, že má klitoris hluboko v hrdle. Pokud tedy bude chtít dosáhnout vnitřní orgasmu, musí muže uspokojovat orálně velice zhluboka. Kdo tohle vymyslel, měl by dostat Oscara za scénář :-). Výborná hudba. Všichni dnes nadávají na to, že tam herci a herečky jsou ochlupení. A co jako? Naprosto přirozená věc té doby. Toto je VINTAGE PORNO a ne sjezd 30ti kilových modelů a modelek otrhaných voskem. Za 30 let se budou naše děti dívat na naše dobové porno a budou zhrození nad tím, že jsme si nevyholovali obočí.(22.12.2012)

Některé záběry mi přišly poměrně, ehm, neestetické, jiné porno-koláže to fyzické vzrušení stále přenášely (jestli máte rádi bobry, tak ano, ovšem samotná Linda je hladce vyholená). Nejzábavnějšími se ale ukázaly komediální "dějové", přehrávané scénky plus kreativní prostřihy (bijící zvony, startující rakety :-)). Vyloženě mě pak uhranul velevýrazný (strašný) funky soundtrack s tematickými texty (a bubláním, WTF?).(28.3.2019)

"Váš klitoris. Máte ho hluboko v hrdle." Vtipný porno film, nejslavnější porno film. "Na sexu by mělo být něco víc. Vyzvánění zvonů, pukání přehrad, výbuchy bomb, takové věci." Linda předvádí deep throat a umí to velmi efektivně. - 55%.(5.10.2017)