Knot Hole

všechny plakáty
Krátkometrážní / Pornografický
USA, 1971, 8 min

PinokKio odpad!

Inu, pes nejlepší přítel člověka. I já ho mám, ale až takovou lásku k němu necítím, abych si to s ním rozdal, natož se s někým o tyto radovánky jako Linda podělil .. ()

Tom_Lachtan odpad!

To si takhle člověk vyhledává v tenatách čsfd a hle, profil kohosi jménem Norman... A hle, on je to pes, co hrál v pornu! Nu, klikl jsem, viděl sem a popravdě, ani nejsem nijak dvakrát zhrozen, neb je to natočeno tak pitomě, že ani to znechucení nějak nestihne dostavit, Naštěstí ((o=´ ()

kaposlav odpad!

To už nie je ani smutné, keď si človek uvedomí, že to údajne nerobila dobrovolne. Norman sa asi volal ten pes. Je pekné, že tu prvý zvierací pornoherec má aj profil. ()

wafc

Supr, pohonil jsem. Dopříště by bylo zahodno, aby herci vypilovali víc pozic než Doggy style, i když v té byl Herr Pes opravdu ''jako doma''. Škoda, že je Linda taková šereda, snad do druhého dílu vezmou k Psovi ňákou lepší buchtu (třeba Bartošovou nebo Bohdalku). Jinak mě to velmi baví, doufám, že se dočkáme i jiných zvířat jako třeba slonů, pštrosů, keporkaků či košišek. Jsi zavrženíhodný úchyl, pokud klikneš. ()

nevermore

Hluboké hrdlo mě nudilo, hodně nudilo. * Tohle mě zprve šokovalo a znechutilo, a nudit ani nestihlo( bo je to nekoukatelný a vypíná se po pár vteřinách), tož to nemůžu ohodnotit hůř :) *** ()

sskrblik odpad!

Proč se na ČSFD nedá hodnotit reklama na jogobellu, když se dá hodnotit tahle nenázvuhodná prasečina? Pokud chcete vidět opravdovou soulož se psem, tak si to vygooglete. Je však smutnou pravdou, že natočený jsou i horší věci. ()

Přemek odpad!

Tady byli zfetovaní všichni: kameraman, Linda i pes. Koukat se na to pochopitelně nedá. - Známo též pod názvem Dogorama. ()

TERRORDROME odpad!

Súhlasím s tým, že sa na to fakt nedá pozerať. Nie že by som bol taký útlocitný, ale nech sa na to pozrieme z akéhokoľvek hladiska, je to úplná sračka a nič než sračka v tej najsračkovejšej podobe. Hrdinka kultového pornofilmu Hlboké Hrdlo sa tu nechá pretiahnuť psom. Komu sa pri pomyslení na niečo také dvíha žalúdok, len pokoj, obraz je taký mizerný a roztrasený že tam nie je prakticky nič vidieť a jasne sa dajú rozoznať snáď len gule toho psa. K tomu tam vyhráva podivná kozmická hudba aby bol celkový feťácky dojem dokonalý. Inak, Linda Lovelace bola škaredá ako Golemova riť.. ()

Scraffy odpad!

Tak a už som videl všetko. Porno, kde si to dievča rozdala zo psom... Síce som to nevidel celé (asi len pol minúty), ale myslím si, že som o nič neprišiel. FUJ! ()