Krokodýl Dundee v Los Angeles

Krokodíl Dundee v Los Angeles

Dobrodružný / Komedie

Austrálie / USA, 2001, 91 min

• Kingjiri

Najde se pár dobrejch momentů (Mal Gibson, skunk), ale ty už nedokážou dostatečně vyvážit slabej příběh, ve kterym je dějová linka s pašerákama nechtěně parodická a Dundeeho neomalenost alá vidlák ve velkoměstě velmi ohraná. Hlášky téměř zmizely a nahradilo je Dundeeho pitvoření před svym malym synem. Záměr vyždímat z dosavadní série ještě pár chechtáků byl dost evidentní a je dobře, že jsme se nedočkali čtvrtýho dílu.(10.7.2014)

Byli sme na tom jako puberťáci v kině.Bavil sem se královsky.Po čase sem si uvědomil,že z toho Hogan udělal infantilní podívanou pro malé.Je to škoda,po těch letech se dalo určitě zapracovat na lepším scénáři.Co ale Paul posral nejvíc,je vynechání klasické Dundeeovské muziky,malé zapojení Lindy a hlavně to neměl dělat tak infantilní a neměl se tak zesměšňovat.Přišlo,že mezi ním a Lindou to vůbec nejiskří,jako by tam ani nechtěla hrát.Bylo takové moc umělé a ten šmrnc se vypařil někam do Bushe.Ale hlal bych,kdybych tvrdil že jsem se nebavil,jen míň,než bych si moc přál.Určitě veliké zklamání. 55%.(21.6.2011)

Je už asi zažitým pravidlem, že pokavad se tvůrci rozhodnou jít do dalších a dalších pokračování, tím větší a větší neoblíbenosti se dočkají. Je to patrné i zde. Ale na druhou stranu musím říct, že klasické prvky jakéhos takéhos humoru zde fungují tak jako sympatičnost představitelů hlavních postav. Tento film bych zařadila do škatulky rodinný, kdy se v klasické šedi televizních "neprogramů" typu soutěží a nudných rality šou či kýčovitých rádobyseriálů pobaví celá rodinka a udělá lépe.(9.9.2009)

• kingik

Třetí pokračování po letech je vývar, který nezachutná v žádném ohledu. Mike Dundee zestárnul, ale přesto ještě do starého železa nepatří, ale chtělo by to také spolu s ním oživit i dobrý příběh a dobré gagy.To tohle třetí kalifornské dobrodružství nemá a horečně trapní na všech frontách. Co hůř, postava Mike Dundeeho byla pro mě tak nějak vyčpělá a do období nového milénia se s ní už nemělo počítat. A pokud ano, měl příběh přijít s něčím stylovějším a ne jen těžit ze zašlé slávy. Moc si tvůrci nedali práci, aby Dundeemu dopřáli důstojné stáří ve filmovém důchodu. Na stará kolena totiž začal být trapný a klouby nevrzaly jen jemu, ale celý film je zvrzaný, až to přijde líto. Naprosto zbytečné a velmi nepovedené pokračování. Nemám co pochválit. 0%(23.2.2009)

Nebral jsem ohled na nízká hodnocení svých oblíbených uživatelů a tzv.top uživatelů už vůbec ne a podíval se na závěrečný díl krokodýlí trilogie.Oproti prvním dvěma dílům je zde minimálně kýčovité romantiky,Linda Kozlowska naštěstí moc příležitosti nedostává a je tu dost dobrých scének a gagů.Dávám 3,5 hvězdičky a vzhledem k tomu,že se jedná o nejlepší díl,tak zaokrouhluji na čtyři.(5.7.2011)

• - V čase 23:12 pokládá Sue (Linda Kozlowski) papír s obrázky na stůl, v dalším záběru je to však čistý papír bez obrázků. (Iveet)

• - Alec Wilson (Jacko), si zahrál i ve filmu Krokodýl Dundee 2 (1988), kde ale ztvárnil jednoho z najatých žoldáků Denninga. (korbitch22)

• - Mick Dundee jazdí vo filme na Subaru Outback. Jeho predstaviteľ Paul Hogan prepožičal svoj hlas v reklame na toto vozidlo. (m.a.t.o.)