Naked Attraction

(pořad)
  • Velká Británie Naked Attraction (více)
Reality-TV / Soutěžní / Pornografický
Velká Británie, 2016, 35x60 min

Režie:

Ollie Bartlett

Účinkují:

Anna Richardson (moderátor)

Britská seznamovací televizní show, ve které má každý účastník před sebou šest barevných boxů, v nichž se ukrývá nahá osoba dle preferencí účastníka, která se mu postupně odhaluje. Na základě přitažlivosti je účastník nucen vybrat si jednoho „vítěze“, se kterým půjde na rande. (DiableBlanc)

Lukrecie

Je to divný, slizký, budí to rozpaky..... Jako housky na krámě.... na druhou stranu zajímavé a po prvotní fázi šoku mě to začalo bavit! BTW chemie není pouze o fyzickém vzhledu! Bylo to jasně vidět u některých párů. Vypadali spolu krásně, ale bylo naprosto zřejmé, že to nefunguje. Přidání těch komentů k vysílání dobrý nápad. 😉👍 ()

Nevka

Je to totální zvrhlost a bizár? Zcela určitě... Na druhou stranu musím říct, že tohle je přesně pořad, který dokonale naplňuje podstatu pojmu "reality-show". Ujetý koncept, tradičně hloupí lidé a samozřejmě také prvoplánová a debilní zábava. Jenže pořád je to tak šílené, že to vlastně funguje. Tři hvězdy tak dávám zejména proto, že reality-show jsou kategorií samy pro sebe, a tak se na ně taky musí pohlížet. Jo, kdybych to chtěl srovnávat s průměrným filmem, tak se blížím k odpadu, ale v rámci žánru umí Naked attraction diváka svým konceptem vyděsit a přemýšlet nad tím, jak je tohle sakra možné. Je otázkou, jestli někdo takové pořady chce, ale funguje to zhruba tak, jak by vlastně mělo. O čemž si naprostá většina českým rychlokvašek může nechat jenom zdát. ()

castor

Možná se na základě toho někdo podívá upřímněji do zrcadla, možná to někomu poslouží jako milostná předehra, možná to někdo hned přepne, každopádně jde o solidní bizár. Muž či žena si vybírají své potenciální partnery a partnerky pouze na základě zcela odhaleného těla. Zadek, ochlupení, stydké pysky, předkožka. Prostě všechno. Britského formátu z roku 2016 se chytlo hned několik dalších zemí, za sebe (když přejdu všechny ty řeči o pozvednutí sebevědomí) vnímám jedno velké pozitivum: zejména mladí lidé, kteří mají v hlavách sténající pornoherečky, reálně vidí, jak vypadají přirozená lidská těla. ()

Vančura

Formát televizní seznamky miluju v jakékoli podobě, takže když se ke mně dostala informace, že Óčko začne vysílat tenhle bizar, byl jsem na to hodně zvědavý. Nyní, po zhlédnutí dvou epizod, mi přijde, že to v podstatě za vidění nestojí... některé lidi prostě nahé vidět nemusím... navíc mi tam vadí dost věcí. Přijde mi třeba směšné, jak se tam snaží vyvolávat jakési dramatické napětí, kdo bude vyloučený a s kým se půjde nakonec na rande - když tenhle princip výběru člověk viděl už asi tak milionkrát předtím v jiných formátech, přijde mu to jako ta nejmíň dramatická věc na světě - osobně mi je prostě u prdele, s kým nakonec ty lidi půjdou na rande (kdo bude Masterchef, Superstar...). Potom mě irituje, jak ten pořad prokládají těmi rádoby vědeckými vsuvkami à la vědecký bulvár v lifestylových magazínech a jak se to celé snaží tvářit, že jde o něco víc než jen o honění sledovanosti (zdravím e-kondomy.cz, sponzora pořadu). Přitom erotické seznamky, kde se lidi ukazují nazí, tady existují asi tak milion let, takže jediné novum toho pořadu je asi v tom, že tu nahatu zatáhlo i do televize, čímž asi padlo další tabu. (Co přijde příště? Seznamka, v níž se adept na seznámení vyspí se skupinou lidí, aby se rozhodl, koho si vybere?). Svým způsobem se stále nemůžu zbavit fascinace z toho, jak moc pokleslý ten pořad vlastně je, což by z něj teoreticky mohlo dělat ideálního kandidáta na guilty pleasure - a současně - jako už tolikrát předtím - nechápu, kde se najdou lidi, kteří do toho dobrovolně jdou a ještě melou něco o tom, jak jim to zvedlo sebevědomí, ukázat se nahatý v televizi. Možná vlastně v tom mě ten pořad irituje nejvíc - že staví tělesný vzhled na první místo a ještě to obhajuje pseudovědeckými plky, takže by se mohlo zdát, že osobnost potenciálního partnera je zcela nedůležitá, protože biologie mluví jasně, chápeš. Což je naprostá debilita a strašný zjednodušení a v tomto ohledu mi ty závěrečný dokonalý rande a ohlédnutí se za "novým párem" po pár týdnech přijdou až moc růžový a klasicky televizně vylhaný a fejkový - to, že by pár seznámený "za svlečena" měl větší šanci na stabilní vztah, než lidi seznámení klasicky v oblečení, snad nikdo soudný nemůže brát vážně, protože se vlastně jedná o "běžné" rande naslepo se standardní 50 % šancí na úspěch, jen s tím rozdílem, že se ty dva už viděli nahatý, takže je otázka, o kolik ta znalost cizího těla může navýšit šanci, že si ti dva budou rozumět i při verbální komunikaci, jestliže o sobě jinak předem nic nevědí (mohlo by být zajímavé na to udělat vědeckou studii, kde by se zkoumala životnost párů vzniklých například z erotických seznamek či seznámených na nudistických plážích, a párů vzniklých" standardně", pokud už tedy něco takového náhodou někdo nerealizoval - nevím, nezjišťoval jsem). ()

marhoul

Hvězdy tomuto výstřednímu počinu zodpovědně udělit nelze, neboť se jedná o takový úlet, že jsem zatím ve fázi, kdy během sledování střídám afektované záchvaty smíchu s němým údivem, během něhož přestávám dýchat... Ale po několika dílech se pomalu dostávám do rozpoložení, kdy přes počáteční šok tuším, že se možná nejedná o nevkusný exhibicionismus, ani o snahu šokovat (což se nabízelo jako prvoplánový záměr), nýbrž o naprosto běžnou debatu o nahých tělech, o lidské přirozenosti a o tom, co se komu líbí a co ne. Nestandardní seznamku, kdy si jednotlivec vybírá ze šesti nahých soutěžících, kterým je postupně odkrýváno tělo ze směru od chodidel, kdy zakostičkováno není nic a kamera najíždí detailně na vše, co na těle mají, pokládám za výborný nápad. Formát pořadu je takový superstarovský, ale to je jedno. Tři za odvahu a za to, že se u relace skvěle bavím. ()

SOLOM.

„Sakra tak tohle je soutěž podle mého gusta“. Všichni ti Farmáři a Farmářky co hledají své ženy a muže, Paradise a jiné píčoviny co měly fungovat jako „seznamky“ – tohle jim zaručeně natřelo prdel. Prostě tam dojdu – jako první mi ukáže několik ženských své spodní partie, pak prsa – no a ksicht raději až na konec (jo přesně obráceně, než je tomu jinde…). Bizarní podívaná, tak trochu úchylná – no v některých dílech to byl slušný bizzare. Jen škoda, že tam není víc fakt pěkných ženských, ale ty nemají většinou problém se s někým seznámit… ()

SeanLSD odpad!

Nové dno televíznej zábavy. Alebo to nie je zábava ? Veru nie je - a to je na tom najprekvapujúcejšie... - že je to nuda! Možno by sa tam dal vykopať dajaký ten dobrý vplyv v pôsobení na pozitívny vzťah ku svojmu telu, ktoré nemusí vyzerať ako z... no, televízie (ale to sa dá robiť aj inak ako absolútnym oderotizovaním tela) - ale čo ma je potom, keď ma to nebaví. A informácie, ako napr. či popularita úpravy prsníkov v Británií v posledných rokoch stúpa alebo klesá, tiež nejak zásadne v živote nevyužijem. To, čo by ma na týchto formátoch zaujímalo naozaj, sa tam nikdy nedozviem. ()

Eleanor05

Zábavná show, která boří společenská a televizní tabu a zároveň návod na to, jak rozhodně NEHLEDAT ideálního partnera. Dva lidé, kteří se seznámí pouze na základě nahých těl, si k sobě většinou nenajdou cestu a je to znát i na nevalných závěrečných výsledcích z rande těch, kteří zvítězí... Na druhou stranu je Naked Attraction prostě zábava pro dospělé, kde jsou k vidění různé typy těl a trendů, a kde se nikdo nekritizuje jen proto, že nesplňuje ideál krásy. Pokud můžu, dívám se. :) 3*. ()

klukluka

Viděl jsem zatim jen jeden díl, hvězdičky tomu udělím až později. Žasnul jsem, že se něco takovýho objeví v klasické televizi, na hudebním kanále- tohle je jejich snad první pořad mimo hudební branži- rocknroll, ženský, teď ještě chlast a mají to komplet. A tohle spojení já mám rád, takže by ani to moje hodnocení nemuselo být špatný. Je to vlastně upřímnej, otevřenej, moderní pořad. Co mě na ženské zajímá? Jak vypadá (ideálně nahá), jestli je to trochu dobrá hráčka (klidně se svlíkne do TV pořadu, takže bez debat), a jestli si spolu můžeme rozumět- ve finále dojde i na rozhovory, tudíž to alespoň v hrubých obrysech zjistím. V dílu, který jsem dnes viděl, se nesvlíkaly žádný modelky, ale pořád je to pro mě tisíckrát atraktivnější, než nějaká nablblá Ulice, Ordinace, nebo Jetelín- nebo jak se ta hrůza na Primě jmenuje..? Neviděl jsem nikdy ani jedno, na Naked Attraction se určitě rád podívám znovu. Zajímavej počin. Nevěřil bych, že se pro to najde dostatek vystupujících, že to odvysílá nějaká televize bez rastru, že je zkrátka něco takovyho v dnešní prudérní době možný. A přijde mi to zatím fakt dost dobrý! ()

Ještěřák

Docela chytlavá šou, nijak mě to nepobuřuje. Docela mě baví tipovat, jak bude asi nositelka prvotřídní kundičky a epesních cickejnů vypadat (abych tak řekl hezky ostravsky) po pysku nebo kdo by mohl být čí typ. Pičovat nad povrchností nebo pokleslostí mi přijde pokrytecké. Ani ty vyhnilý zuby apod. jsem u žádného aktéra nezaznamenal. To se možná někteří místní zanedbaní nerdi zrovna viděli v zrcadle... No jo. Souhlasím s kritikou, že půlka lidí jsou ztetovaný jak mukli. Nechat si nad frndu vyrýt pokyny typu ruce pryč nebo přečíst si manuál chce asi slušný nedostatek úsudku. Což ještě není nic proti borce, která měla psaníčka rozdělená na obě půlky prdele... Podle mě to degraduje určitá nezajímavost, resp. účelová vyšinutost některých aktérů, o které by půlka nahých protagonistů v barevných boxech neopřela ani zrezlé, zadřené kolo zn. Ukrajina. Ale objevilo se tám i pár příjemných civilních (a hezkých) lidí a pak jsou z toho fajn díly. Dále mě nebavily homosexuální díly, kde se chlapi mlsně koukali po klobásách a holky... hmmm. Díl s transgenderem byl super, to jsou ti největší šoumeni, exoši a exoti. ()

mira007

Soutěžící ( muž, žena nebo i pár ) si vybírají ze šesti lidí v boxech, s kterým půjdou na rande. Brutál bizár je, že lidé v boxech jsou nazí a postupně jsou od chodidel odhalování posouvající se roletou. Slabé kusy jsou vyřazovány až jsou odhaleni celí a soutěžící si vybere dva, z kterých určí vítěze. Protože už jsem hodnotil německou verzi tak už nejsem tak v šoku jako poprvé, ale nevím jestli je normální koukat v televizi na tolik penisů a jiných pohlaví, ale po fázi šoku, údivu, mírného pohoršení přišla fáze pobavení. Už jsem myslel, že tv seznamky nemohou přinést nic nového, ale .... ()

EllienPM

Je to hezké a inspirativní - koukat v opakovaném detailu na různorodost kulek a pindíků. To se nikdy neomrzí a vždy to bude fungovat. V tomto pořadu ovšem ne vždy platí, že Delší zůstanou.... Jedna věc se tomuto pořadu musí uznat - nikde jinde jsem neviděl tolik lidí s tak nechutnými zuby. Kam se hrabe Jakub Žáček. Středoevropan by nečekal, že většině bílých britů hnije tlama zaživa. Jo a... kdyby někdo pořádal pochod za Obřízku, dejte vědět, rád se přidám. ()

Extrakritik

Jako je to zajímavý,ale ty Briti jsou prostě hnusný a slizký. Hlavně jak jsou všichni potetovaný a každá druhá kráva má piercing na koze. ()

jiri.twist

Viděl jsem asi dva tři díly na Óčku a až teď mi docvaklo, že tento kontroverzní britský pořad sem vložil Jiřik. Zhlédl jsem všechny dostupné gay a ještě dalších pár hetero. V prvé řadě je potřeba říci, že každé tělo je v podstatě krásné, záleží z jakého úhlu pohledu se na něj díváte, posuzujete a že v pořadu vystupují "těla" běžná tak, jak je zastoupeno v lidské populaci. V ní totiž nepřevažují vysportovaní krasavci s velkými penisy a krásky s vosím pasem, dlouhýma nohama a pevnými ňadry číslo tři ... Moje pocity nejsou vůbec dobré z tohoto "díla" a měl jsem i tuto noc hrůzostrašné sny, kde se mi mihotaly zarostlé brosvičky a liliputí ptáčci v houšti chlupů ... brrr. Bohužel u mě je to tak, že já potřebuji nejdříve člověka znát a poté posuzovat, v jakém obalu je ta krásná duše. Takto se mi to příčilo, jako hokynáři na trhu, poukazovat na nedostatky. Jako kdyby prodávali otroky k potěše pánů někde v Římě. Cítil jsem se trapněji, jak u nějakého nechutného porna nebo u procházky ve čtvrti De Wallen. Proč tedy nedávám Určitě nedoporučuji? Protože se najdou i tací, které tento pořad zaujme a já to respektuji ... 1234 ()

Shredo odpad!

Princíp celej rádoby (sex)zoznamky spočíva v postupnom odhaľovaní zakrytých nahých tiel od dola nahor. (1.meta vagína, 2.prsia). Pri každom odhalení je priestor na komentovanie a hodnotenie kvality genitálií. V mid session nastupujú animované dokrútky zo zvieracej ríše s porovnávaním genitálií a sexuálneho chovania. Myslel som, že to nás od zvierat odlišovalo a od zvierat sme sa evolučne posunuli. Nechápem, kto to vymyslel. Len som neveriacky krútil hlavou na čo, sa to pozerám, a začal filozofovať, akým smerom sa ľudstvo uberá. Toto chystáme pre ďalšie generácie? Zvrátené, ponižujúce, choré. Podotýkam prvú vagínu som videl 22:03. To už môjmu synovi radšej pustím poctivé porno jak túto vymývareň mozgov. ()

boul

Asi jsem si představoval solidní péčko, kde uvidím krásný zadečky a vypracovaný těla, ale pak jsem se probudil ze snu s rukou v kalhotech a uvědomil si, že se dívám na reality show a ještě s příchutí chladných anglánů.. Když jsem o Naked Attraction slyšel poprvé, hrozně mě lákalo to vidět, asi každý touží vidět seznamku a ještě naked, ale rozhodí Vás inteligence našich ostrovních sousedů. Je pravda, že asi inteligent by nikdy do TV nešel, aby viděl Vaši pipku nebo pinďu půl světa, ale angláni jsou na to vhodný národ. Sem tam se člověk i zasměje a někdy si i polichotí oko své, ale to opravdu výjímečně. U nás by taková reality být nemohla, protože by se přihlásili jen vyrýsovaní bicepsáci, co si honí pérka u zrcadla ve fitku a zběsile sdílí fotky na insta pro tisíce lajků... My pivaři si raději otevřem pivko a pustíme si kvalitnější produkci, nebo si raději najdem nějakou supr českou holku, která je TOP z celého světa. 3* za pobavení. ()