Můj pes Buddy V

Anna McRoberts

Mike Southon

Brahm Wenger
  • Mr.Floyd

Tak toto je už aj na mňa priveľa! Volejbal? Tak týmto tempom sa táto "slávna" filmová séria o malú chvíľu dopracuje k bojovým umeniam alebo šachu. Myslím, že najväčšiu radosť by mi urobilo keby v tom filme niekto do toho psa (nebojte sa, psi mám rád, ale ľudia sú v hraní predsa len o voľačo lepší) zasmečoval poriadnu šajbu! Chcel by som vidieť ako by to úžasný Buddy zblokoval :).(8.4.2008)

• Hillock

Po přiblblé čtyřce jsem se obával, že další díl bude stejně přiblblý. Naštěstí jsem se mýlil. Pětka je správným způsobem přiblblá. Šerif vypadá jako čarodějnice z Mrazíka a Buddy s náhubkem mi připomněl učitelku chemie ze základky. Trochu jsem se zděsil toho kudrnatého kluka, protože to, co má na hlavě, mám v rozkroku.(31.5.2010)

• carlos 2010

Čo je veľa, to je veľa. Už to trocha preháňajú.(9.2.2013)

• genetique

Robiť pokračovania už aj tak dosť veľkých prepadákov, neviem, aký to má zmysel! Hlavne s ešte debilnejším scenárom! Jediná hviezdička je za sympatického psieho predstaviteľa. 20%.(22.5.2006)

• Boogeyman

Co dodat, prostě klasickej film o sportujícím zvířeti a tentokrát je to pes. Kdyby mi bylo šest let, tak bych z toho byl nadšenej a skvěle bych se bavil. Takhle se bavím taky dobře, ale na účet tvůrců. Je to neuvěřitelně trapné, hloupé a naivní. Ale je to určené pro děti, tak to musí být takové.(22.5.2006)