Černá duha

Malcolm Cooke

Kostýmy:

Clifford Capone
  • Pohrobek

Člověk, konsternován Hulcovým výkonem v Amadeovi, se po jeho filmech shání, jak může, a ono tohle! No, abych byl trochu objektivní - z kategorie filmů pojednávajících o dívce, která je schopna předpovídat vraždy, to není úplně nejhorší. Ale stejně!(26.6.2005)

Priemer vo svojom žánri, s pár vydarenými napínavými scénami. Rosanna Arquette je tu však talentovanejšia v sexuálnom harašení, ako v polohe média.(27.11.2011)

• brasek

Nevýrazne vyrozprávaný príbeh má za následok nezáujem diváka. Postavy sú skôr nesympatické ako príťažlivé. Podpriemerný thriller s duchárskym podtónom, chýba akákoľvek atmosféra.(23.10.2016)

"Můžeme si natočit pár záběrů ??" - "Jo !! Pokud teda chcete, aby se z toho divákům zvednul kufr.."(16.4.2015)

• slunicko2

Je to takové nijaké... Chtěl jsem se podívat na Toma Hulce v jiném snímku, než v Amadeovi. Docela mu to sluší, ale je nevýrazný jako i celý film.(31.12.2015)

• Tom Hulce