poster

Strach (festivalový název)

 • Indie

  Darr

 • anglický

  Fear

Thriller

Indie, 1993, 178 min

Režie:

Yash Chopra

Scénář:

Honey Irani

Kamera:

Manmohan Singh

Producenti:

Yash Chopra

Střih:

Keshav Naidu

Kostýmy:

Neeta Lulla, Gauri Khan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,500,000(28.7.2010)

 • rikitiki
  ***

  Snoubenec dívky, o kterou usiluje plachý stalker, se hned v úvodu představí jako hrdina nejstatečnější, když zachrání malé děvčátku z rukou zlosynů. Jednoho z únosců zabije tak, že mu hodí nůž do podpaždí. Ano, je to průhledně amatérské a nechtěně směšné. Charakter dívčina pronásledovatele je ale docela dobře prokreslený a chvílemi je ho člověku až líto. Ale jen chvílemi. ___ S Juhi Chawlou to SRK holt dost často nevyšlo.(7.9.2016)

 • ewi
  *****

  Ach, proč hraje Khan v naprosté většině kladné hrdiiny, kteří mají, už z bollywoodské definice, naprosto nudné scénáře, na nichž nejde dokázat, že ten herec umí hrát? Film, který stojí a padá s Khanem a jeho maniakálním hihňáním...jaká škoda, že i tady funguje typicky bollywoodský hrdina-ex-machina a záporňák jde do pekel...Jinak první aspoňnaindiihluboký indický film, se kterým jsem měla tu čest(8.10.2011)

 • - Díky tomuto filmu se proslavil Shahrukh Khan, který se stal hvězdou prakticky přes noc. (Stupet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace