Voda na poušti

Desert Blue

Drama / Komedie

USA, 1998, 90 min

• TO

Velmi nevýrazný film o lidech z malého městečka, kteří celkem nic nedělají. Jejich životy trochu změní až příjezd známé herečky a jedna autonehoda, ale film to moc nerozhýbe. Trošku zbytečný snímek, důvodem proč se naň dívat zůstávají sympatie k hercům.(22.5.2007)

Rozpočet $2miliónyTržby USA $100,590Tržby Celosvetovo $-(19.2.2009)

SPOILER? Nenáročný film o jednom malom odľahlom mestečku, v ktorom mladí, zdá sa, nemajú veľmi čo robiť, a tak sú celkom radi (zo začiatku), keď ich zo stereotypu zachráni havária cisterny spoločnosti Empire Cola. Najviac sa mi samozrejme páčila pyromanka Ely (Christina Ricci), ktorá by bola v skutočnosti dávno zatvorená za terorizmus (keď vyhodí do vzduchu dodávku agenta FBI a tak). Nejaká tá pointa by sa dala vo filme nájsť, napríklad z toho záveru s vodovodným potrubím, ktorý prechádzal cez toto zabudnuté mestečko, ale jeho obyvatelia z neho veľa úžitku nemali.(7.11.2014)

• kingik

Pro mě až nečekaně špatný film ohánějící se řadou zajímavých herců, kteří nic nepředvedli a předem to vzdali protože si nejspíš uvědomili do jaké sračky to vlezli.(12.2.2009)

• Terva

Sice nudná komedie, ale příjemně nudná. A příjemná Christina Ricci.(22.3.2012)

• - Během čtyř týdnů natáčení bylo v Goldfieldu v Nevadě nejvíce sněhu za předchozích 30 let. (Cheeker)