poster

Heavy Metal 2000

 • Kanada

  Heavy Metal 2000

Akční / Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

Kanada / Německo, 2000, 88 min

 • SOLOM.
  ***

  Tak já toto volné „pokračování“ nemíním vůbec porovnávat se svým předchůdcem. Tentokrát si musíme vystačit jen s jedním příběhem, ale to mi vůbec nevadilo. Děj byl docela zajímavý, po akční stránce si stěžovat nemůžu a Julie Strain vypadala ve svých nejlepších rokách solidně, takže proč se nepropůjčit „hlavní hrdince“. Navíc Michael Ironside a Billy Idol rozhodně obohatili snímek svým dabingem (hlasy)(druhý jmenovaný i písní). Atmosféra dobrá, napětí by se tu taky našlo a co víc – hudba opět solidní. Mám rád kapely jako Pantera nebo System of a Down…(19.1.2014)

 • Caszidy
  ***

  Méně erotiky, méně krve(ale jen o kapku), jediný příběh, narozdíl od povídkové jedničky a další porce tvrdé muziky. Tak by se dal stručně charakterizovat sequel pro někoho legendárního Heavy Metalu z roku 1981. Poměr zábavných a nudných pasáží je v podstatě rovnocenný. Animace mi přišla vcelku vydařená(ovšem až na toho závěrečného padoucha). Na více jak jedno zhlédnutí to ale není. Jinak souhlasím, že související videohra/PC hra, byla zajímavější. Paradoxně jsem si její kousek zahrál před lety a k filmu se dostal až dnes.(27.9.2012)

 • spawnxp
  ****

  Inu, film co se opozdil alespoň o 10 let. Muzika ok, některý scénky velice dobrý (pasáže ze stanice mi hodně připoměly atmosféru famozní hry Frontier: Elite II od I.Bella a D.Brabena z 1993), animovaná Julie Strain "výrazná", kamennej panďulák taky dobrej ale na to, aby to celý bylo třeba dobrý retro, se film bere moc vážně... Škoda(21.11.2013)

 • M.Macho
  **

  Dosti chabé ?pokračování? původního Heavy metalu. Jenom díky tomu, jak to vypadá a co za podivnosti (ačkoliv ne vůbec v takové míře jako u prvního dílu) děje je jedna hvězdička. Zbylá za perfektní reklamu na tripovou akčnárnu Heavy metal FAKK 2, kterou jsem s chutí hrál a bavila mě víc než film... Hodnotit tento pokus větším číslem jako má hlavní hrdinka poprsí, nemá smysl... 2, 25...(2.1.2009)

 • Djkoma
  **

  V porovnání s původním Heavy Metalem je to opravdu slabé. I přes novou animaci, která na mě nijak extra nezapůsobila, mě zklamal i výběr hudby. Nejde o žádné silné pecky, které vás donutí ztlumit hlasitost jako u prvního dílu, ale o prostě nějaké písničky. Osobně jsem se opravdu brzy začal nudit, hlavně poté, co předem nastavené koleje příběhu byly až příliš viditelné a přímočaré. Tak snad za dalších 2000 let....(2.9.2008)

 • - Spolu z filmem byla vydána i videohra pod názvem Heavy Metal FAKK2. Hra se odehrává až po událostech tohoto příběhu. (Terva)

 • - Film je sice z části natočen jako pokračování příběhu Heavy Metal (1981) podle stejnojmenného komiksového časopisu, ale zde je více využit grafický román "Melting Pot", od trojice Kevin Eastman, Simon Bisley a Eric Talbot. (Terva)

 • - Na soundtracku zazní osmnáct písní. Mimo jiné i píseň "Immortally Insane" skupiny Pantera. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace