Axed

všechny plakáty
Thriller
Velká Británie, 2012, 88 min

LIVINGDEAD

Představte si, že Vás vyhodí z práce, nato zjistíte, že Vám manželka zahýbá se šéfem, dceru máte kurvu a misto syna, ufňukanou holku. Takže zcela chápu, že tatínkovi ruplo v bedně. A popravdě, mít takového syna, tak mu vytluču duši z těla! Hlavní postavy přijatelné, herecké výkony dobré (žádný ochotnický spolek ala čtení dialogů z papíru). Ke konci naháněčka. Po těch x sračkách, co jserm viděl za posledních 14 dní, dobrý film. ()

ricci.s

Z tohto mohlo byť viac, ale režisér v záverečnej tretine pokazil, čo sa dalo. Otecko vezme svoju rodinku na menší výlet, no v skutočnosti má pre nich pripravených zopár nepríjemných prekvapení, takže sa môže začať teror. Nemôžem povedať, že by to bolo nakrútené zle, alebo že by to bolo málo krvavé. Práve naopak a ako psychologický horor mi to celkom sedelo. Lenže potom začal ocino naháňať svoje potomstvo po lesoch so sekerou a začala to byť neskutočná sranda. Je totiž jasné, že keď pobodaného človeka udrieme palicou po hlave, behom pár sekúnd bude okamžite na nohách. Je jasné, že aj keď sa ledva vlečie a my môžeme šprintovať o život, bude nám stále za pätami. A teenagerka namiesto toho, aby utekala preč, sa radšej skryje za strom a zapáli si cigaretku, veď má času dosť. Záverečná kosačková scénka to ešte mohla zachrániť, ale pochovala to ešte viac (už som ani neveril, že je to možné). Záporák síce sympatický, ale už dlho ma nikde neštvala nejaká postavá tak, ako ten ufňukaný neschopný sraľko-synátor. ()

Ozo

Zřejmě to celé nebylo myšleno jako komedie, ale já se od zhruba padesáté minuty nemohl přestat smát. Hodnotím tedy jako komedii či parodii na různé vyvražďovací horory. Jen doufám, že nikdy nepotkám tvůrce tohoto filmu, protože kdyby mne přesvědčili, že to mysleli vážně, tak bych musel jít s hodnocením hodně dolů =D ()

Dellamorte

Originálne ako NIČ , do svojho žánrového zaradenia to prinieslo NIČ, pri sledovaní som myslela na NIČ, celkovo vlastne skopírované a sfilmované NIČ, ktoré keby nevzniklo, nestalo by sa NIČ. Prácou opustený papá dostáva psychostavy a rodinka si to spolu s ním, avšak na svoj úkor (ne)veselo užíva. Nepripadá ti , že to tu už bolo ?! Jonathan ako papá, to však vytiahol na toto hodnotenie. ()

AlistairMir

Na tenhle snímek jsem se těšil...no a znáte to jak to dopadá když se na něco hodně těšíte? Správně většinou to dopadne blbě ať už je to rande kdy nepřijde holka nebo párty na kterou nedorazíte kvůli chřipce a v neposlední řadě horor kterej je totálně nudnej. Máme zde tatíka a jeho rodinku která ho štve ještě více než propuštění z práce. Neříkám že rodinka nemá své mouchy ale žít s tímhle jelitem tak to by hrabalo každému takže vinu může dát max sobě. Každopádně se tatík rozhodne pro zamordování exšéfa a rodiny s tím že vše zakončí svou sebevraždou...No kdyby se sejmul hned sám ušetřil by mi minimálně hodinu a čtvrt života a efekt by byl stejný prostě bych řekl..a to je všechno? Proč tedy tolik hvězd? Jedna je za tatínkovu dcerku která je extrémně podobná mé kamarádce tak se mi na ní dobře dívalo a druhá...no sám nevím vraždy jsou fakt blbě natočené všude stříká kečup a není nic vidět takže za ty ne...už vím za co...Za tatíkovu parodii slavnějšího tatíka z Osvícení jelikož jak tam kulhal se sekyrou v ruce a snažil se tvářit šíleně tak si na Osvícení vzpomene asi každý a při pohledu na TOTO a následné porovnání vybouchne smíchy takže dík že jsem se zasmál. ()