Zamilovaní sousedé (TV film)

Falling in Love with the Girl Next Door

Halloween Romance

Komedie

USA, 2006, 92 min

Přišlo mi to jako dost průměrná variace na Shakespearův román "Romeo a Julie", akorát zde po sobě nejdou celé rodiny, jen matky a vlastně SPOILER!!! se nedozvíme proč se nemají tak rády. KONEC SPOILERU! Nicméně je to takový film "nic proti ničemu" - neurazí, nepotěší, 92 minut uplyne poměrně rychle a potěší Patrick Duffy. Takže za tři.(5.10.2010)

• lioncel

I Love You, Crystal Allen ...(3.10.2010)

• Natabar

Sedím si takhe v čekárně u zubaře a u trochu prodlouženého čekání koukám na TV, kde běží film, u něhož je mi hned jasné, že bych ho za normálních okolností nikdy ani nezapnul. Nečekal jsem zázrak, ale i tak - lidi, jaká to ale byla sr***a! Venezuelská telenovela na americký způsob. Tak nebetyčně hloupé dialogy a připitomělé reakce jednotlivých postav v té či oné situaci mě fakt dostávaly. Až jsem se s povzdechem (v duchu) "Mít jejich problémy a milion v kapse!" těšil na spásný zásah sestry, která mě stáhne do ordinace. Naneštěstí k tomu došlo až pár minut po závěrečných titulcích... No prostě horor.(14.5.2008)

Velice vtipná a zábavná romantická komedie o mladých milencích a jejich znepřátelených matkách, kde jediné pochopení pro svatbu mají otcové.(13.5.2008)

• otík

Cukrkandl a romantický kýč čouhá z každého záběru. Něco takového bych čekal v německé romantice od Romanunde Pilcher, ale ne od amerického filmu. Dva mladí lidé, shodou okolností sousedé, se potkají po delší době a zamilují se do sebe. Vše klape jako na drátkách až do té doby, kdy to musí oznámit svým matkám, které se bytostně nesnášejí (aniž by divák zjistil proč). Na řadu přichází klasický scénář, kdy přijde na usmiřování matek, jejich pletení se do svatby, rozchod, smíření, bla bla bla. Jediné, čím film vyniká, je totální pohoda - o své hrdiny opravdu strach mít nemusíte. A jistě zaujme příjemná role Patricka "Bobby Ewinga" Duffy.(9.7.2009)