Gekidžóban Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Gekijōban Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Thriller

Japonsko, 2010, 107 min

Tak jako správná odreagovačka na večer, když není co robit, je to super... navíc, když se vám líbil i seriál, tak není co řešit... animace je top notch, takže všechny souboje vypadají zatraceně efektivně a spolu se skvělým hudebním podkresem působí i pořádně epicky ! A ne, není to jenom seriál narvaný do filmové stopáže... je to něco úplně jiného, takže neváhejte a jděte do toho !(28.10.2010)

Dej sa posúval tak rýchlo, že vlastne letel. Napriek tomu, že som sa miestami strácal, som sa neuveriteľne bavil. Vyžíval v bojových scénach. Pre mňa to bol krásny zážitok. Už si zháňam seriál, aby som to pochopil...(30.10.2010)

• Moiraine

Ze začátku zmateně sestříhaný seriál, aby to pak plynule navázalo na neméně zmatený pokus o děj, který slouží jen jako záminka pro nekonečnou řadu soubojů. To jediné nové, co to přináší, jsem už stejně tušila během seriálu, tak to nakonec pro mě vyšlo jako ztráta času. Ti, co se s Fate/Stay Night dosud nesetkali, nebudou mít tucha, co se to tam děje. Pro ty, co to znají, je to nadbytečné.(20.1.2013)

Líbivý look, fajne souboje, ale nevyužité charaktery, pro ty co neznají klasický seriál dost o ničem. Ale za ten look a pojetí bych 2* dal +1 za to, že prostě neznám klasiku (nějak mě nechytla).(19.12.2014)

O třídu horší než seriál, ale v některých pasážích lepší (konfrontace Rinn a Emyii na území školy). Souboje docela dobré, největším nepřítelem je to ohromné zkrácení, které se negativně na tom celém projevilo, člověk který seriál nezná v tomhle bude plandat jak meloun v chlupaté dece. Nicméně, já jsem viděl Fate Stay Night, Fate/Zero a teď už i celé Fate Stay Night: Unlimited Bladeworks, takže pod tři hvězdy nepůjdu, protože na to mám svět Fate až moc rád a při sledování tohohle snímku jsem se výborně bavil každou minutu. Krom toho jako prozatimní rozlučka s celou touhle fantastickou věcí a shrnutí seriálu UBW je tohle více než dostačující. UŽ CHCI HEAVEN´S FEEL.(19.7.2015)

Jak už je tu mnohokrát napsáno, tak pro lidi, kteří neznají seriál, to musí být hrozná kravina, protože se v tom vůbec nevyznají. Vzhledem k tomu že narvali příběh všech 24 dílů do necelých dvou hodin (což vyjde na nějakých 4-5 dílů), tak se není čemu divit. Kdyby z toho udělali alternativní seriál, tak by si člověk mohl vychutnat více toho napětí z jednotlivých alternativních odchylek, které tu jsou. Samozřejmě se tu člověk dozví pár nových věcí (takových univerzálních), které mu pomohou pochopit o trochu lépe seriál tomu předcházející. Navíc ta animace s těma efektama v bojích se tu snad vyladila do nejlepšího, což je opravdu radost pohledět. Škoda akorát té uspěchanosti, kdy si člověk vše nemůže pořádně vychutnat.(17.5.2014)

1 2 následující >>