poster

Gekidžóban Fate/stay night: Unlimited Blade Works

 • japonský

  劇場版 フェイト/ステイナイトアンリミテッドブレイドワークス

 • japonský

  Gekijōban Fate/stay night: Unlimited Blade Works

 • anglický

  Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Thriller

Japonsko, 2010, 107 min

 • Hitman_47
  ****

  Tak jako správná odreagovačka na večer, když není co robit, je to super... navíc, když se vám líbil i seriál, tak není co řešit... animace je top notch, takže všechny souboje vypadají zatraceně efektivně a spolu se skvělým hudebním podkresem působí i pořádně epicky ! A ne, není to jenom seriál narvaný do filmové stopáže... je to něco úplně jiného, takže neváhejte a jděte do toho !(28.10.2010)

 • Ceres
  *

  Tvůrci jeli podle scénáře - vemem základ z původního seriálu, osekáme děj, uděláme tam pořádné twisty v ději a ono to bude pořád vypadat cool, hlavně když Saber ukážem v šatech. Ne takhle to opravdu fungovat nebude!!! Je to zklamání, co za paskvil z toho vznikl, toto se mi vůbec nezamlouvalo. Zlatý původní seriál z roku 2006, tam na vše byl krásně čas, film v porovnání s tím stojí za nic. Kromě vizuálu toto nemá nic. I ten recyklovaný OST stál za hovno a byl nevýrazný.(12.9.2014)

 • mandelbrot
  ***

  Jako seriál to mohlo být výborné, ale zhuštění příběhu do jednoho filmu opravdu nedopadlo dobře - výsledkem je jen sled (patrně) zásadních momentů a soubojů poslepovaných za sebe, ale zdání souvislého děje to příliš nevytváří. A omlouvat to primárním zacílením na fanoušky videorománu lze podle mě jen částečně - tahle adaptace je prostě poněkud nešťastná. Přes tyhle výtky se ale pořád jedná skvělou audiovizuální podívanou, o to více ale zamrzí promarněný potenciál.(5.10.2010)

 • Subjektiv
  **

  Tuna vcelku efektních soubojů, v které aby se prase vyznalo. Nevidět seriál, naprosto bych se v tom náhlém míhání všelikých postav ztratil. Některé se objeví na pouhých pár vteřin. Kdyby film začal promítnutím větičky: "Víme, že máte tyhle postavy děsně rádi, tak jsme si dovolili nějaké ty vizuálně magickomydlivé souboje v prima animaci," bylo by to poctivější. Scény by se oddělily mezititulky: "Archer vs. Berserker," "Saber vs. Rider," atd. Nic víc netřeba. Budovat děj takto uspěchaně je absurdní, znalí jej stejně znají, neznalí se nezorientují.(25.10.2010)

 • Flipnic
  *****

  Excelentní anime-řežba pouze však pro příznivce původního seriálu. Ostatní diváci se asi vůbec nevyznají v tom, kdo je kdo a proti komu, ani v ději atd. Ale o děj zde oproti geniálnímu seriálu ani nejde. V podstatě se jedná o přes 100 min dlouhou non-stop řežbu těch největších bojovníků historie lidstva, kouzla, magie, krev, nečekané zvraty ... Komu se líbila akce v seriálu, tohle ocení jako já ... kdo preferoval děj, bude zřejmě zklamán ... (Některé souboje a útoky jsou fakt neuvěřitelné masakry ...). Paráda!!!(20.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace