poster

Cutter

 • Česko

  Krvavé diamanty

 • USA

  The Cutter

 • Slovensko

  Krvavé diamanty

Akční / Drama / Thriller

USA, 2005, 88 min

 • cheyene
  ***

  Nebyl to úplný průšvih. Lehce podprůměrná záležitost, kterou si člověk pustí jen ze sympatií k Chucku Norrisovi, jenž je tu již notně zestárlý (stále však působí proti jiným hercům z akční branže svěže) a poplatně tomu vypadají i souboje: samý střih, žádný plynulý záběr, neustále detaily na nohu, obličej, ruku, záda, ale nikdy ne na herce jako na celek, což je škoda. Je to zkrátka podobný styl, který známe z posledních sérií seriálu Walker texas ranger.(10.12.2017)

 • Xmilden
  **

  Chuckova labutí píseň, kromě pozdější malé účasti v Expendables se na to tímhle filmem vlastně vyfláknul a musím říct že udělal dobře. Je důležité zachovat si nějakou soudnost a to Chuck, přestože nehrál ve skvělých filmech, ale často ve spíše průměrných, uměl. Musím říct že v jeho filmech je na něm jednoznačně vidět skromnost, snaha i dobrý charakter, kdy se často staví bez váhání na stranu utlačovaných, aby potrestal nepravost a zlo bylo potrestáno. Z jeho filmů budu mít vždy nejraději Nezvěstné v boji nebo Delta Force. Cutter: 30%(19.6.2020)

 • Andersis
  **

  Po technické stránce je to slabší, až televizní. Chuck Norris je stále stejný jako před 20ti lety. Už ale není ten starý neporazitelný a celkově myslím, že ten film ty vtipy o Chuckovy celkem solidně vyvrací. Několikrát tu dostane sodu, už není všude první, není ve všem nejlepší. Akce by snad zasloužila nasnímat trochu líp, ale není nejhorší. Potěšila mě i malá role Aarona Norrise, bráchy Chucka, střihne si tu taky menší bojové čislo které má i grády. Scénář, střih a kamera, to je to oč tu běží, to je to proč dávám jen za dva.(2.3.2011)

 • anderson
  *

  TECHNICKÁ POZNÁMKA (pre "expertov" na pridávanie názvov): Cutter = názov použitý v českej verzii na oficiálne distribuovanom DVD od MAGIC BOXu. Cutter - Krvavé diamanty = názov na TV BARRANDOV (paradoxne vraj s totožným dabingom ako na DVD). (7.10.2010)(7.1.2010)

 • malylada
  **

  Velkým mínusem filmu je spletitý a nudný scénář kolem nacistů, diamantů a dohromady to moc nedává smysl. Příliš dialog na úkor akce, ale aspoň potěší, že Norris není tentokrát nahrazován dvojníkem a celou akci zvládne sám. Určitě po sérii Prezidentův muž je to o dost lepší kousek. Když přivřu oko nad tím, že v tomto filmu táhne Norrisovi na sedmdesát, tak to ty dvě hvězdy urve......3/10(30.1.2017)

 • - Rozpočet: 6 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)

 • - Filmové štúdiá si projekt pohadzovali ako horúci zemiak. Trvalo desať rokov, kým sa dostal do produkcie a scenár bol za ten čas prepísaný minimálne päťkrát. (m.a.t.o.)

 • - Natáčalo sa v novembri 2004 v meste Spokane, Washington, USA. (m.a.t.o.)