Magic of David Copperfield XIV: Flying - Live the Dream, The

(TV film)
  • Slovensko David Copperfield: Lietanie - uskutočnený sen
všechny plakáty

Kúzelnícka šou presláveného mága, ktorý svojím umením ohromuje celý svet. Dnes uvidíte ďalšiu majstrovskú ukážku mágie a iluzionizmu, kombinovanú s príbehom a hudbou, ako to dokáže zinscenovať len David Copperfield. Jeden z najväčších svetových iluzionistov David Coppperfield v období rokov 1977 2001 produkoval a režíroval 17 televíznych špeciálov hodinových zábavných kúzelníckych show. Predviedol v nich kúzla, ktoré prekonávajú akúkoľvek ľudskú fantáziu, pričom sa zaobídu bez kamerových, elektronických či digitálnych trikov. V roku 1982 zmizol spolu s tryskovým lietadlom, potom nechal pokojne zmiznúť aj Sochu slobody. V programe pri príležitosti 8. výročia svojej umeleckej činnosti úspešne prešiel Čínskym múrom. Neskôr sa stal prvým človekom, ktorému sa podarilo ujsť z Alcatrazu. Muž, ktorý poprel zákon gravitácie a nechal zmiznúť sedemdesiat ton vážiaci Orient expres... A to všetko naživo, pred zrakom publika. (oficiální text distributora)

stilgar1

Ano, David umí lítat...nikdo tomu skutečně nevěřil, ale přesto každý zapochyboval...David Copperfield dokázal to, co málokterý iluzionista před ním...:) ()

corpsy

Tento trik je hlavne pre ženskú, resp. romantickú časť obecenstva. Ich by najviac lákalo zalietať si v oblakoch a to ešte aj s niekym sebe blízkym. ()

IllIlIlIIl

D.Copperfield, modla všech kouzelníků, předvádí svá velkolepá kouzla, magii a iluzi. Jeho show je skvělou podívanou, a v jeho podání je ještě více umocněna...Lepší pořad o magii už je jen Magie kouzla zbavena. ()

halogenka

Víc než Davidova monstrkouzla mám ráda jeho malé triky. A musím uznat, že pokud někdo umí pracovat s publikem, tak je to on. ()

ilemas

Všechna představení pokud neznáte triky si zaslouží za pět,ale až už víte jak to dělá tak by jste hodnotili odpad. Raději to nechtějte vědět jako já a zůstavejte v krásné nevědomosti. Je to tak lepší, já už si to pokazil, přesto je to borec. ()

Mol

Pro dítě v devadesátkách bylo něco takového v televizi požehnáním a vrchol zábavy, společně s pořadem hry bez hranic. Neskutečné vzpomínky. ()

Sfinkter

Zvláště po zkouknutí "Magie kouzla zbavená" mi většina triků přijde jako eskamotérský kousek kolotočáře, ale létání je tak skvělé divadelní představení, že bych téměř slzu uronil. ()

lskala

Nezapomenutelný díl! Kdo si po dokoukání nepřál létat, tak byl trochu "divnej". Vrchol kouzelnického umění! 95% - 5***** PS : Pozor, jde pouze o fikci... :-D ()

foundation

Neviem uz presne ake kuzla David predvadzal v tomto konkretnom dieli no viem ze zaverecny trik bol LIETANIE a doteraz po rokoch si pamatam ze cela choreografia ktoru sprevadzala asi najlepsie mozne zvolena hudba bolo asi to najlepsie co sa Davidovi podarilo. Komu uz dnes zalezi na tom ze to bol vsetko trik a visel na nejakych specialnych spagatikoch tak ako to ukazovalo jedno video. Jednoducho vtedy to bol absolutne nezabudnutelny zazitok na ktory je nemozne zabudnut a som si isty ze keby som si to zapol po rokoch aj teraz bez akychkolvek problemov by ma David dostal znova. Bol to jednoducho neuveritelne talentovany iluzionista ktoreho hlavnou vyhodou bolo ze dokazal okolo svojich trikov urobit genialnu sou. Nikto iny sa mu skratka nevyrovnal a svojou charizmou dokazal prepalit bez najmensich problemov aj tych najskeptickejsich skeptikov. ()

Ceberus

Sestup v prázdném výtahu, divačka má dalekohled, průlez pomocnice skrz Davidovo tělo, graffitti divačky na "Berlínské" zdi, zkrácení těla na nohy a hlavu, hádání geometrického tvaru inkoustem, hádání karty se zesnulým Orsonem Wellsem, cestování prstem po obrazovce, létání. ()