• MáŠa
  **

  Už si to moc nevybavuju, takže vlastně ničím výjimečná komedie spíše primitivnějšího ražení s pár vtipnýma momentama(4.12.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $8,016,708Tržby Celosvetovo $-(28.11.2009)

 • choze
  ***

  Černošská rodinná komiksovka s plejádou černošských hvězd, v níž nejde o velkolepé efekty, ale o to, že nejhorší je lhostejnost dobrých lidí ke zlu, viz. krásně naivní a patetické finále. Stejně good-hearted jako pozdější Wayansovic BLANKMAN až nato, že se narozdíl od něj namísto Batmana zhlíží v Supermanovi, kterého ústřední hrdina svými superschopnostmi dokonce trumfuje - kromě supersíly, superychlosti, létání, neprůstřelnosti a rentgenovo-laserového zraku umí ještě mluvit se zvířaty a na 30 vteřin absorbovat obsah jakékoli knihy, které se dotkne. Hrdina (jehož představitel snímek i napsal a režíroval) byl sice dost ňoumovitej, ale z padouchů šel strach, celkově mě to překvapivě vtáhlo.(10.3.2009)

 • SeBig
  **

  Hrozná blbost s minimem vtipných scén. Townsend mě jako hlavní hrdina nebavil a celý to působilo dost suše.(12.2.2018)

 • Tommassi3
  **

  "Kdo jim, sakra, dělá vlasy ??" ;) Ne, tenhle Townsendův cirkus plný klišé a motivů z většiny jiných komiksáren skutečně nevypráví o meteorismu hlavního hrdiny, ačkoliv by jeden od vyloženě černošské taškařice, nejen dík Eddiemu Murphymu, čekal právě něco podobného.. To Robert Townsend měl nejspíš větry, protože si zkrátka coby autor, režisér i rádoby herec ukousnul příliš velký krajíc.. Spousta dobrých nápadů vlastně ztrácí svůj smysl pod tíhou jiných skutečně obludných a často trapných, mezi nimiž se vyjímá třeba herecká legenda James Earl Jones a jeho tragická hra s příčesky..(16.11.2015)