Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Amper01
  odpad!

  Už dlouho jsem neměl pocit tak naprosto ztraceného času... Kdo a proč tohle natočil? Nechutné, neslané, bez děje, bez vtipu... Jen ta huba mu jela a jela... Vydržel jsem asi třetinu, pak několik skoků a okamžitě smazáno a nebýt i toho pocitu ztraceného času by bylo i ihned zapomenuto. Tak mě štve, že jsem na ten brak vůbec naratil...(10.1.2014)

 • genetique
  **

  Človek by povedal, keď vidí ako účinkujúcich toľko hviezd z filmového neba, že to bude trhák a náramne pobavujúci film. Aj by bol, keby bol scenár rozvytejší, pretože ako nápad to nebolo zlé, no vyťažené z neho bolo minimum a humor bol dosť suchý a úbohý. Takže sa nenechajte zmiasť. 50%.(24.11.2006)

 • Heroine
  odpad!

  Komedie by měla být vtipná, ne?(14.1.2012)

 • stephano
  ****

  Uchylný producent opilé herečky ve filmu neřekne nic jihýho než urážku nebo hlášku, ale musim uznat, že obojí umí velice dobře. Hlavní hrdina je naprosto ujetej a když dělá interview s celebritami tak sem se řezal jak hovado. Místy je to fakt kravina ale místy mega prdel.(19.1.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace