• genetique

Človek by povedal, keď vidí ako účinkujúcich toľko hviezd z filmového neba, že to bude trhák a náramne pobavujúci film. Aj by bol, keby bol scenár rozvytejší, pretože ako nápad to nebolo zlé, no vyťažené z neho bolo minimum a humor bol dosť suchý a úbohý. Takže sa nenechajte zmiasť. 50%.(24.11.2006)

• Amper01

Už dlouho jsem neměl pocit tak naprosto ztraceného času... Kdo a proč tohle natočil? Nechutné, neslané, bez děje, bez vtipu... Jen ta huba mu jela a jela... Vydržel jsem asi třetinu, pak několik skoků a okamžitě smazáno a nebýt i toho pocitu ztraceného času by bylo i ihned zapomenuto. Tak mě štve, že jsem na ten brak vůbec naratil...(10.1.2014)

• Heroine

Komedie by měla být vtipná, ne?(14.1.2012)

Uchylný producent opilé herečky ve filmu neřekne nic jihýho než urážku nebo hlášku, ale musim uznat, že obojí umí velice dobře. Hlavní hrdina je naprosto ujetej a když dělá interview s celebritami tak sem se řezal jak hovado. Místy je to fakt kravina ale místy mega prdel.(19.1.2007)