Gladiátor Germanus sľúbi krutému hrdinovi arény Lagosovi pomstu za smrť svojho brata Ceradoca v nespravodlivom súboji. Germanusa i Lagosa kúpi bohatá Albina a vezme ich so sebou de severných provincií Rímskej ríše. Ešte pred nalodením nájde Germanus na trhu otrokov opäť svoju dlho stratenú sestru Rhihannu a presvedčí trénera Palestria, aby ju kúpil a urobil z nej gladiátorku. Lagos sa začne po príchode na sever na veľkú zlosť jeho milenky Albiny i samotného Germanusa zaujímať o Rhihanu. Germanus sa snaží pred svojou sestrou zatajiť pravdu o smrti ich brata, ale Rhihana sa to dozvie a jednej noci sa pokúsi Lagosa zavraždiť. Pre silného gladiátora ako Lagos je však ľahkou korisťou a preto sú Germanus a Rhihana nútení utekať. Po tom, čo ich opäť chytia, pripraví žiarlivá Albina pre neposlušných otrokov strašnú smrť... (oficiální text distributora)

L3G1ON4R

Zprvu se tento snímek tváří akčně a dramaticky, ale opak je pravdou. Tento snímek nepřinesl nic nového až na pár zajímavých akčních scén v samotné aréně nás nic nového nečeká. Dva germánští bratři, kteří se ocitli v otroctví z toho jeden zahyne v aréně rukou spartského bojovníka Lagose, kde jeden z bratrů přežije a jediné co ho drží při životě je myšlenka pomsty. Děj, obsazení a Koloseum je zahanbením epického filmu, který se snaží mapodboit Gladiátora Ridleyho Scotta. ()

DaViD´82

Tak to dopadá, když se německo-rakouská televizní béčková koprodukce vzhlédne ve Scottově Gladiátorovi a aby je snad nikdo nenařkl z plagiátorství pouze jednoho filmu, tak se rovnou podívali na zoubek i Quo Vadis a Spartakovi. ()

misterz

Filmy zamerané na toto časové obdobie mám veľmi rád, škoda, že je ich tak málo. Teda aspoň pre mňa určite. V tomto prípade bol síce príbeh slabší, a to aj napriek tomu, že obsahoval skoro všetko, čo by ho mohlo robiť atraktívnym - romantiku, pomstu, priateľstvo... no spolu dohromady to akosi nefungovalo. Jednotlivé zápasy však boli urobené celkom slušne, len škoda, že ich bolo tak málo. Najviac ma ale rozčuľovala hudba, ktorá mi miestami pripomínala vanutie teplého a precukríkovaného sladučkého vetríka povievajúceho kdesi v červenej knižnici od Rosamunde Pilcher. Priemer. 60/100 ()

corpsy

Má to jeden krôčik od odpadu. Trápna zlátanina, vykrádačka toho najlepšieho z historických snímkov ( hlavne TOHO jedného ). ()

Falconica

Když opomenu "podezřelou" podobnost s Gladiátorem, hektolitry nevkusně použitého patosu a čirou neoriginalitu, bylo to celkem příjemný podívání. Ale znova bych to vidět zrovna nemusela... ()

fallangell

Dost tezko hodnotitelne, dobrych historicko valecnych filmu je jako safranu, a tenhle nepatri mezi ty prihlouple, i kdyz se jedna o dost jednoduchy kousek. jenze strih souboju cink, strih, cink, strih... a takhle porad. tak premyslite o epyleptickem zachvatu nebo o zmene programu. ()

Rodriguez

Na televizní zpracování je to velmi dobře natočené a pravda že do Gladiátora to má daleko. Působivé historické drama o pomstě zabitého bratra v aréně, kterou doprovází ladná hudba. Myslím že závěrečná bojová scéna v aréně byla nádherná a ještě lepší konec, proto ta čtvrtá hvězdička. ()

Juto

Táto TV melodráma bola dosť trápna, okrem akčných scén odohrávajúce sa aréne na, ktoré sa dobre pozeralo. 4/10 ()

Jim_Beam

Snaha o kopii Gladiátora je zřejmá a ačkoli je originál jasně lepší, tak tenhle film je celkem slušná zábava, na kterou se dá dívat, což pro mě bylo celkem příjemné překvapení, když si uvědomím, že se jedná o německou televizní produkci. ()

haushinkaa

Tak na tohle jsem se dívala jen kvůli Alexandru Klawsovi, který k tomuto, ehm, počinu nazpíval písničku Free Like The Wind... Ta je krásná... ()

Tomesh

Jestli tohle pseudodílko viděl Ridley Scott, tak se musel za břicho popadat a litovat tvůrce, kteří se nestydí šlohnout, co se dá.. ()

Natabar odpad!

Další film z kategorie "tohle se nikdy nemělo natočit" (díky Tome)! Laciné svezení se na vlně, kterou vyvolal Scottuv Gladiator. Možná, že hlavní hrdina upoutal uslintané puberťačky či nostalgické staré paničky, já měl co dělat, abych film dokoukal k první reklamě. Dál to už fakt nešlo... ()

deckardx odpad!

Neuveritelne zprasena radoby predelavka gladiatora a buhvi jeste ceho... Gladiator je muj oblibeny film a tady z neho vykradali temer vsechno a i ta hudba se tomu blizila... Nedalo se to poslouchat a natoz se na to divat... Zas sem se utvrdil ze nemecky filmy sou proste ubohy.. Sila a cest !!! ()

Janega

Nemčúri sa po úspechu Gladiátora (2000) rozhodli natočiť svoju vlastnú verziu a dopadlo to tak, ako to dopadne zakaždým, keď sa nemecká produkcia snaží napodobniť Hollywood. Lacno a trápne. Ridleyho Gladiátor nebol úspešný kvôli tomu, žeby diváci zrazu zatúžili po antických filmoch, ale jednoducho preto že je to skvelý film. Tento film som videl a hodnotil už dávnejšie, no viem že moje pocity z filmu boli veľmi podpriemerné. ()

BuddyO

Na televizní film opravdu úžasně natočené historické drama. Sice předvídatelné a neoriginální, ale co? Já se nenudil ani minutu a to mi zrovna vyhovovalo. 3* - 55% ()