poster

Síť

 • USA

  The Organization

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1971, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  ***

  Ucházející "sedmdesátková" kriminálka, v níž skupinka angažovaných amatérů okrade organizovanou narkomafii (výborná úvodní loupež) a spolu s detektivem Tibbsem (ani jsem netušil, že se jedná o 3. filmový případ Sidneyho Poitiera) se ji snaží dohnat před spravedlnost (plus přežít její odplatu a vražedné pokusy získat drogy zpět). Hlavně ke konci ale jejich počínání (plán?) moc promyšleně nevypadalo.(10.2.2020)

 • sator
  ***

  Nudné ,zmatené,nepřesvědčivé(6.8.2009)

 • Martin741
  **

  Pre mna najubohejsie a najdementnejsie pokracovanie trilogie, kde jednicka -- In the Heat of the Night 1967 - uz ostane neprekonana. Poitier to sam neutiahne, chyba Rod Steiger a atmosfera a genialne tempo z kultovej V Zaru Noci z roku 1967. 20 %(17.2.2015)

 • LiVentura
  ****

  Skvělý bystrý Poitier coby det.Tibbs.(13.2.2010)

 • dobytek
  ***

  Film se hned od začátku celkem slibně rozjíždí a i když představa toho, jak nějakej kněz, pár bejvalejch feťáků a číňanka na vlastní pěst bojujou proti drogový mafii, je poněkud absurdní, tak mě to celkem bavilo. Sidney Poitier hraje dobře, film nepostrádá napětí a syrovost typickou pro 70. léta a občas je tam i nějaká akce. Bohužel posledních asi tak 30 minut je totální zmatek a já se přestal orientovat v postavách i v tom, co se ve filmu odehrává. Nakonec tam ostřelovač zastřelí nějaký 2 maníky, který jsem snad za celou dobu ve filmu vůbec neviděl a najednou padnou titulky. Vůbec jsem ten konec nepochopil.(30.5.2011)