Svět ve válce

Tí, čo zostali 2: Armáda súženia

Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA / Kanada, 2005, 95 min

• Wacoslav1

Celou dobu jsem chtěl vidět ten Svět ve válce, ale viděl jsem jenom další tragickou náboženskou agitku. Něco ve stylu druhýho dílu. Možná ještě horší. Craig R. Baxley už režisérsky ve sračkách. Příběh co není příběhem. Herci co nehrají jenom mají plnou hubu boha. No aspoň občas je to zvrácená zábava, ale moc ne.15%(24.10.2014)

• Rozumchin

Kdo by chtěl vidět svět válce bude zklamán... Válka se (asi kvůli rozpočtu) omezí na telekonferenci. Veškeré postavy jsou hloupé až to bolí. Proč Bojovníci trýzně kradou Bible, to nemají kopírku? Proč proti nim Carphatia neudělá razii? Jako zakončení série to také nefunguje poněvadž se nic nevyřeší. Dokonce i kamera šla o úroveň dolů. Co dodat? Přečtěte si knížku :)(25.7.2012)

Rozpočet $4,6milióna(19.10.2009)

• Chrustyn

Skoro nesnesitelná nuda. Film je zde označen jako drama ve skutečnosti se však snaží se tvářit jako akční thriller, ale vůbec nefunguje. Na drama zde chybí emoce a na akční thriller akce. Herci jsou neuvěřitelný dřeva a pan režisér jako vždy absolutně nezvládá. Baxley nezklamal a opět natočil hroznou shitovinu.(4.10.2008)

Třetí díl LEFT BEHIND série. Tento díl, ikdyž založen na Biblických základech, je už rozpracován zcela podle fantazie. Výsledkem je tedy jakési sci-fi ve stylu "představuju si to asi tak..." TIPseznam dalších křesťanských filmů.(11.5.2012)