Pterodaktyl

Mark Sevi

John Dickson

Mark L. Lester

Donn Aron

Je to jeden z těch hodně levných filmů, u kterého by bylo vhodné k žánru dopsat ještě komedie, jelikož film nelze brát samozřejmě kriticky vážně a k tomu komickému nadhledu s chováním samotných herců směřuje. Film si neklade vysoké cíle a není určen pro náročné diváky hledající jehlu v kupce sena. Je to celkem zábavná a oddychová podívaná a o to tu jde především. Schválně opět nechybí nafinťěná a uječená blondýna, která leze krkem :-) Shlédnuto hned po ubohé Ptačí chřipce, takže o to větší nadšení.(16.2.2010)

• Shr1nK

Ve filmu jsme s kámošem našli tyto chyby: - Na hranicích Turecka s Irákem má být víceméně poušt a jelikož je film natáčen v ČR, tak tam jsou typické české lesy. - Hlavní "hrdina" filmu ukazuje horu, která je 7 dní daleko od českého městečka plné bezdomovců a jde vidět, jako by byla 10 minut od města. - Když se dívá na mapu Turecka, vytáhne Automapu české repulbiky. - Jakmile se napije, pije dobrou vodu. - Pterodaktylové žili v poušti a byli bíložravci. Ve filmu žijí v listnatém lese na nějaké podivné hoře, která by se hodila do pouště a žerou lidi. Hodnotím film jako jeden z nejvtipnějnších a zároveň nejhorších filmů... Ale oceňuji režisérovu práci. U filmu jsem nevěděl, jsetli mám dát odpad nebo 5hvězdiček. Tak se budu držet ostatních. 0 a zároveň 90%(11.1.2009)

• Jimmi

Fakt ubohe....ale zase zasmial som sa daost(to uchranilo tento pocin pred ohodnotenim ako "odpad").....Ale na druhu stranu nelutujem ze som si to pozrel,pretoze treba vidiet aj taketo skvosty aby som si potom muhol vychutnat dobre filmy....Inac po zhliadnuti Pterodaktyla si zacinam vazit pracu Uweho Bolla:)(18.3.2006)

• Ironfood

Čekal jsem od Lestera aspoň pár vtipů ve stylu Komanda, ale marně. A ani mi na rozdíl od některých jiných lidí nepřišlo, že je tenhle film špatný takovým způsobem, že je to zábavné (jako je tomu třeba u Ed Woodova Plánu 9). Přišlo mi to jako totální nuda a ztráta času, na čemž nic nezměnilo ani pár českých "herců" a realií (turecká vesnička středisková). Prostě tuctové odláknuté béčko.(26.11.2009)

• Rakosnicek77

O tomto filmu a druhé hrůze Varan vs. cobra, se na svém profilu zmiňuji už od jeho vytvoření. Až teď těmhle dvěma paskvilům stínám hlavy. Odpad je strašně mírný výraz! Je to hnusná amatérská garážová produkce s duševně nemocným režisérem, trikaři v pubertě a scénáristou na drogách. Vedení Vapetu, které to sem dotáhlo, by mělo lidem platit bolestné!(6.1.2016)

• - Film se natáčel v Milíně na Příbramsku. (Yardak)

• - Hlavní hrdina filmu pije "Dobrou vodu" a dívá se na automapu ČR (přitom se nachází v Turecku). (Shr1nK)

• - V turecké vesnici jde vidět plakát české spořitelny. (Shr1nK)