Denver, the Last Dinosaur (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

USA, 1988, 29 min

Walt Kubiak

Ivan Ladizinsky

Typický animovaný seriál, ktorých hŕba vznikla v 80tych a 90tych rokoch a boli sme nimi kŕmený na nemeckých a neskôr aj našich televíziách začiatkom v 90tych rokoch. Tentokrát o cool poslednom dinosaurovi, ktorý hral na ružovej elektrickej gitare.(30.12.2012)

• Marek1991

Keby sa jednalo o zvučku, tak to má odo mňa asi plných 5 hviezdičiek. Veď ten úvod už spomínaný - "Denver, jeden z posledných, priateľ na dobré a na zlé dni..." Dej však ničím neupútal, animácia bola celkom fajn, ale postavy a príbehy neboli nič moc.(20.2.2012)

Keď som bol asi tak tretiak na základnej miloval som tento seriál, mal som dokonca škrečka Denvera posledného škrečkosaura. No k seriálu. Artom zaujme aj dnešnú generáciu, čo je na tak staré animáky rarita a to že to má prázdny príbeh je deťom fuk, hlavne že sa to hýbe a má to akciu.(20.1.2015)

,,... DENVER, JEDEN S POSLEDNÝCH, PRIATEĽ NA DOBRÉ I NA ZLÉ DNI..." __Jejda nene, toto som pozerával cez víkend ráno v Kakau na stanici s písmenom "M". No vtedy to bola paráda, teraz som si hodnotením už nie taký istý, takže kompromis. (1. komentár filmu)(28.8.2008)