poster

Tanečnice

 • Velká Británie

  Natasha

Komedie

Velká Británie, 2006, 87 min

Režie:

Jag Mundhra

Scénář:

Carl Austin

Kamera:

Chandra Mouli

Střih:

Jag Mundhra
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Smok
  ***

  Celkom milá blbinka komediálno-krimi charakteru založená na zámene osobnosti ruskej exotickej tanečnice Natašky (Anny) a kontraste Ruska a UK. Do toho "drsní" ruskí gangstri, do istej doby pokľudné malé mestečko, sympatická hlavná hrdinka (meno odomňa nechcite) a zopár pohodových hlášok typu "Čo je to za človeka, ktorý doma nemá ani kvapku vodky?", alebo "V mladosti som všetky problémy riešil zbraňou, alebo flaškou" - na jedno pozretie sa s kľudom dá.(16.2.2010)

 • Tomes83
  ****

  Tenhle skoro neznámý film mě mile překvapil. Celé to má velmi svižné tempo a určitě potěší oko každého chlapa! O sexy prdelky není nouze + navíc nám Natasha předvede i veliký neočekávaný bonus:-D Spíše než komedie, i když jsem se i zasmál je to takové zbrklé krimi drama, díky kterému poznáme i pár anglických zvyků (nevím tedy jestli by se mi chtělo pořádat gril picknick v prostranství kostela se hřbitovem) ale jiný kraj, jiný mrav!:-D Dále i pár rodinných působivých scén, zejména ve školním kabinetu.(21.3.2015)

 • mira007
  ***

  Přestřelená komedie, která místama vypadala jak nějaký sitkom alá Krok za krokem. Ruští mafiáni jako banda retardů do parodie ale ta tanečnice byla asi jediná pravá. Hezky tancovala a něco málo i ukázala nad rámec hereckého výkonu. Je to sice bída, ale hezky se na to kouká a frčelo to svižně.(2.5.2018)