Když Richard (William Katt) přivítá ve svém domě po dlouhých letech svého vzdáleného bratrance Harryho (David Keith) se svojí snoubenkou Connie (Mark Helgenberger), netuší, do jak svízelné situace dostane sebe i svou rodinu. Richard i Connie se totiž v minulosti dlouhodobě léčili na oddělení pro duševně choré a v běžném životě stále nemají své emoce pod kontrolou. Oba dva si však přejí mít společnou rodinu a Richardův idylický život jim má být nápomocný ke splnění jejich snu. Neplánována vražda ovšem změní úplně vše. (brasilian)

Wacoslav1

Nemusíte bejt kdoví jací šerlokové aby vám došlo, že z těmito vzdálenými příbuznými není něco v pořádku. Každopádně jedná se o průměrný, ale určitě koukatelný thriller. Keith hraje toho psychopata kvalitně a mrazivě jeho manželka má minimálně rovněž o kolečko víc. Škoda, že proti nim stojí celkem nevýrazná dvojice hlavních hrdinů. Mel Harris tak maximálně průměrná no a William mouchy sežerte si mě Katt jen dotahuje svůj další znuděný pozérský výkon k dokonalosti. Smůla, ale na víc to prostě nebude.50% ()

John80

Rodina doplatí na svoju dobrotu keď manžel pozve svojho bratranca s priateľkou ,aby ostali u nich na čas bývať, až časom sa ukáže pravá tvár mladého páru Thriller 3* ()