Ernest jde do školy

David Geddes

Scénografie:

Chris August

• Ivoshek

Ten film jsem viděl, ale kdyby to šlo vzít zpátky, radši bych ho neviděl. Čím míň je tam vtipného obsahu, tím víc se Varney pitvoří a roztáčí další spirálu trapnosti. Natáčení podobných věcí by mělo být trestné.(10.9.2007)

Průměrná komedie s tématem přerostlého dítěte.(1.2.2003)

• kaylin

Zatím rozhodně nejslabší Ernest, kterého jsem viděl. Už tu jde jen o to, jak se bude Jim Varney pitvořit, což na dobrý příběh prostě nestačí. Je tu ale zajímavý kontrast mezi chytrým a hloupým Ernestem, který ale končí právě s tím, jak se Ernest více a více pitvoří. Tím to vlastně zabíjí a chvílemi bolí sledovat film.(4.9.2017)

• Kanibal

Ubohá komedie založená pouze na ksichtech hlavního antihrdiny(10.2.2003)

• Elvis Jagger

Filmy s týmto idiotom si asi pamätá málokto, inak by musel byť prvý medzi najhorším filmami vo všetkých rebríkoch. Možno tam nieje preto, lebo sa vlastne nejedná o film, ale o zábery na vymeteného debila.(4.8.2010)

hlúpa komédia s ksichtom Jima Varneyho...no u mňa je to aj tak priemer(18.7.2012)