Honba za láskou (TV film)

• Francie

À la poursuite de l'amour

Lov na lásku

Komedie / Romantický

Francie / Švýcarsko, 2005, 89 min

Krásný romantický film, ze kterýho každý dělá remake, který není jen proto, že američani měli něco podobné. Až na to, že Propadlí lásce bylo téma kde Matt Broderick špehuje svou bývalou a do toho se připlete později Meg Ryan, zatímco zde špehují od začátku oba. Někteří by si tedy měli přečíst definici výrazu remake filmu, což je nová verze starého a tohle rozhodně není obnova Propadlích lásce, nýbrž francouzská verze po svém trochu jinak. Také navíc zde je podstatnou částí děje psaní knihy hlavního hrdiny, která má hlavní hrdinku přivést na jeho stopu, což Propadlí nic podobné neměli, tam šlo čistě jen o sledovačku svých ex. Pokud by tohle bylo remake, pak bych našel tisíc romantických dalších filmů, kde je téma stejné a film jiný. Nebo snad Láska nebeská má remaky Šťastný nový rok, Na Sv. Valentýna jen proto, že jsou točeny stejným způsobem? Či Na hromnice o den více a Láska musí počkat taky jen proto že němci kopírovali časovou smyčku od američanů? Možná se dá říct vytunelovaná kopie, ale remake je zcela něco jiné přátelé.(25.8.2014)

Remake filmu Propadlí lásce s Meg Ryan a Matthewem Broderickem.(14.7.2007)

Remake filmu Posadnutí láskou, ktorí sa ale originálu zďaleka nevyrovná. Na sobotné popoludnie však primeraná zábava.(2.11.2008)

• WANDRWALL

Úlet. I když základní myšlenka zajímavá? Co je pro koho důležitější? Láska či práce. Kolik žen studuje, a až ve třiceti začnou hledat partnera a domnívají se, že je to to nejsnadnější...(19.8.2010)

• atmen

Příště by mohli natočit remake Pretty woman. Vlastně ne, to by bylo příliš originální.(16.8.2008)