poster

Feed

Thriller / Horor / Krimi

Austrálie, 2005, 101 min

Režie:

Brett Leonard

Scénář:

Kieran Galvin

Kamera:

Steve Arnold

Kostýmy:

Helen Mather
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Že je film nekultivovaný, nechutný, bizární a ujetý jde už spoznat podle posteru a názvu filmu. Je to mírně sprostý fetish krimi/drama/thriller nikoli horor. Gore, atmosféra či všechny jiné hororové atributy zde chybí. Je to však alespoň originální a větší pozornost by si film určitě zasloužil. 55%(15.3.2014)

 • Mi Nü-Chai
  *

  Klasický maniacký příběh ozvláštněn neotřelou ingrediencí - muž, který vykrmuje ženy do monstrosních tvarů až k smrti a vše to vysílá v přímém přenosu na internetu. Film se bohužel velmi často topí v nechutnostech, chápu sice, že při zvoleném tématu se některým vyhnout nešlo, ovšem i tak je tam dost samoúčelných věcí a zbytečné sexuální scény (ne, fakt nepotřebuji vědět, jak to dělá detektiv se svou milenkou). Dále film obsahuje příšernou hudbu, spoustu umělé hmoty a špatné herecké výkony. Taky by snesl střih - něco takového by se mohlo v pohodě vejít do 70-80 minut a ne to zbytečně protahovat na téměř hodinu a třičtvrtě, bylo by to jistě o dost dynamičtější a neobsahovalo by to tolik hluchých míst...bohužel jsem očekávala trochu něco ve stylu Se7en, ze kterého si Feed vzal pouze naturalistické scény a toť vše...ba dokonce to nemá ani potenciál na to, aby se to stalo kultovním - málo nechutné, příliš nudné, i přes spoustu chyb stále příliš profesionální...průměrně podprůměrný film.(30.11.2006)

 • vegetol.mp
  *****

  Nechutné, ujeté, ambicozní, zábavné, groteskní. Brett Leonard je génius.(11.3.2010)

 • miksacka
  odpad!

  Doufám, že po Feed, který jsem si pustila v rámci čekání na čtvrtou sérii Hawaii Five-0, budu moct brát Alexe O'Loughlina alias Steva ze zmiňovaného seriálu ještě vážně a nebudou se mi vybavovat nechutné scény z tohoto filmu, který jsem ani nezvládla dokoukat.(23.9.2013)

 • 1985lula
  *****

  Horor? Kdeže! Zato thriller to bol parádny. Popravde...čakala som väčšie, dych vyrážajúce bizarnosti. Film poukazuje na naše temné stránky a že každý máme nejakú úchylku skrytú vo svojom vnútri. Inteligentný psychopat ako záporák, radosť pozerať.(1.5.2015)

 • chlebo
  ***

  Ja by som tieto vykrmovacie orgie až tak nezatracoval, keď už thriller o nechutnom zdochliakovi, s nechutným koníčkom, prečo nie s niečím novým? Homosexuálny "búkmejker" vs. nie len sexuálne frustrovaný policajt jemných spôsobov ma na tých 100 minút dokázali vtiahnuť zo sobotňajšieho polospánku späť do reality.(7.9.2015)

 • Snakefinger
  ***

  Film odhalující další z tisíce lidských úchylek, kdy chlápek vykrmuje ženy do neskutečných obřích tvarů a vše vysílá on line na netu. Opravdových chvil, kdy stojí film za zmínku je tady jako šafránu ale jako cesta do hlubin zvrácenosti to stojí za podívanou, zvláště když si k tomu dáte popcorn, pár hamburgerů, velikou porci hranolek a litr Coca Coly.(5.10.2012)

 • srncek
  odpad!

  0(19.4.2013)

 • pato15
  *****

  Jako horor film opravdu označit nelze, ale thriller je to zajímavý. Sice je ve filmu několik nechutných scén, ale mohu říct, že mě film velice zaujal, i když víc se mí líbil záporný než kladný hrdina. Film ukazuje, že každý z nás má v sobě nějakou úchylku a také, že pokud dlouho budeme koketovat s peklem, tak ho poté přijmeme za své a nebudeme ho považovat za zvrácené. Filmu dávám 90 % tedy slabých 5 hvězd a to za to, že již ho nemusím vidět znova a ke konci jsem si řikala, že by už mohl být konec a hudba se mi ve filmu líbila.(18.12.2014)

 • Shanen29
  ***

  Výborný fetish pond,který dokazuje tu zvrácenost lidí,i když na povrchu není registrovatelná a tudíž je těžce odhadnutelná.Dobrý thriller.(10.2.2016)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Už je to dlouho, co jsem viděla poprvé, ale můj názor na něj se nezměnil. A ani otázka, kdo je horší. Ten, kdo to dělá, nebo ten kdo platí, aby se mohl koukat? Celý film dobrý a uvěřitelný, až na výkon "pana detektivka". Ale setřel to konec. Především poslední věta. Jsem fakt nevěděla, kdo je větší psychopat.(7.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace