Feed

Kieran Galvin

Steve Arnold

Kostýmy:

Helen Mather

Že je film nekultivovaný, nechutný, bizární a ujetý jde už spoznat podle posteru a názvu filmu. Je to mírně sprostý fetish krimi/drama/thriller nikoli horor. Gore, atmosféra či všechny jiné hororové atributy zde chybí. Je to však alespoň originální a větší pozornost by si film určitě zasloužil. 55%(15.3.2014)

• Mi Nü-Chai

Klasický maniacký příběh ozvláštněn neotřelou ingrediencí - muž, který vykrmuje ženy do monstrosních tvarů až k smrti a vše to vysílá v přímém přenosu na internetu. Film se bohužel velmi často topí v nechutnostech, chápu sice, že při zvoleném tématu se některým vyhnout nešlo, ovšem i tak je tam dost samoúčelných věcí a zbytečné sexuální scény (ne, fakt nepotřebuji vědět, jak to dělá detektiv se svou milenkou). Dále film obsahuje příšernou hudbu, spoustu umělé hmoty a špatné herecké výkony. Taky by snesl střih - něco takového by se mohlo v pohodě vejít do 70-80 minut a ne to zbytečně protahovat na téměř hodinu a třičtvrtě, bylo by to jistě o dost dynamičtější a neobsahovalo by to tolik hluchých míst...bohužel jsem očekávala trochu něco ve stylu Se7en, ze kterého si Feed vzal pouze naturalistické scény a toť vše...ba dokonce to nemá ani potenciál na to, aby se to stalo kultovním - málo nechutné, příliš nudné, i přes spoustu chyb stále příliš profesionální...průměrně podprůměrný film.(30.11.2006)

Nechutné, ujeté, ambicozní, zábavné, groteskní. Brett Leonard je génius.(11.3.2010)

Pecka. I kdyz behem sledovani filmu jsem pozitivnimi emocemi moc nesrsel, protoze rozhodne nejde o pozitivne ladeny film. Presto tento film prisel s necim novym. Tedy mozna jen pro mne novym, nehezkym, misty az odpornym, naturalnim ale od napriklad Srbskeho filmu, pomerene uveritelnym, realnym. I kdyz jsem zpravam tohoto typu nikdy nevenoval mnoho pozornosti, po shlednuti tohoto filmu mi doslo, jak dalece muze zajit uchylka, jejiz hlavnim predmetem je jidlo a prejidani. Dozajista jste nekdy zaslechli, ze nektera 300kilova Americanka si nepreje nic jineho nez byt nejtlustsi na svete, a nebo, ze nejaky uchyl si dal inzerat ve forme: "pral bych si byt sneden..." Nikdy jsem o techto tematech nepremyslel tolik jako po shlednuti tohoto filmu. Musim priznat, ze tento film mozna nenabizi "filmove" tak kvalitni zpracovani jako Srpski film, ktery je mnoha priznivci vysoce hodnocen pro jeho filmove kvality, ale pro mne osobne Srbski film oteviral dvere, ktere by meli zustat zavrene, narozdil od tohoto kousku.(16.2.2019)

• miksacka

Doufám, že po Feed, který jsem si pustila v rámci čekání na čtvrtou sérii Hawaii Five-0, budu moct brát Alexe O'Loughlina alias Steva ze zmiňovaného seriálu ještě vážně a nebudou se mi vybavovat nechutné scény z tohoto filmu, který jsem ani nezvládla dokoukat.(23.9.2013)

Horor? Kdeže! Zato thriller to bol parádny. Popravde...čakala som väčšie, dych vyrážajúce bizarnosti. Film poukazuje na naše temné stránky a že každý máme nejakú úchylku skrytú vo svojom vnútri. Inteligentný psychopat ako záporák, radosť pozerať.(1.5.2015)

Ja by som tieto vykrmovacie orgie až tak nezatracoval, keď už thriller o nechutnom zdochliakovi, s nechutným koníčkom, prečo nie s niečím novým? Homosexuálny "búkmejker" vs. nie len sexuálne frustrovaný policajt jemných spôsobov ma na tých 100 minút dokázali vtiahnuť zo sobotňajšieho polospánku späť do reality.(7.9.2015)

Už je to dlouho, co jsem viděla poprvé, ale můj názor na něj se nezměnil. A ani otázka, kdo je horší. Ten, kdo to dělá, nebo ten kdo platí, aby se mohl koukat? Celý film dobrý a uvěřitelný, až na výkon "pana detektivka". Ale setřel to konec. Především poslední věta. Jsem fakt nevěděla, kdo je větší psychopat.(7.11.2017)

Feed je netradicny,zvlastny,nechutny bizar o dalsej z ludskych zvratenych uchyliek,pohlad na extremne obeznu zrajucu zensku leziacu v posteli nie je prave nic moc,cloveku sa chce grcat,herecke vykony su fakt dobre,hudba tiez,zaverecna polhodina je uz kvalitna psycho sialenost,no a to uplne na konci ma dost prekvapilo,cize dam styri hviezdicky...:-)(28.4.2020)

• srncek

0(19.4.2013)

Výborný fetish pond,který dokazuje tu zvrácenost lidí,i když na povrchu není registrovatelná a tudíž je těžce odhadnutelná.Dobrý thriller.(10.2.2016)

Film odhalující další z tisíce lidských úchylek, kdy chlápek vykrmuje ženy do neskutečných obřích tvarů a vše vysílá on line na netu. Opravdových chvil, kdy stojí film za zmínku je tady jako šafránu ale jako cesta do hlubin zvrácenosti to stojí za podívanou, zvláště když si k tomu dáte popcorn, pár hamburgerů, velikou porci hranolek a litr Coca Coly.(5.10.2012)

Jako horor film opravdu označit nelze, ale thriller je to zajímavý. Sice je ve filmu několik nechutných scén, ale mohu říct, že mě film velice zaujal, i když víc se mí líbil záporný než kladný hrdina. Film ukazuje, že každý z nás má v sobě nějakou úchylku a také, že pokud dlouho budeme koketovat s peklem, tak ho poté přijmeme za své a nebudeme ho považovat za zvrácené. Filmu dávám 90 % tedy slabých 5 hvězd a to za to, že již ho nemusím vidět znova a ke konci jsem si řikala, že by už mohl být konec a hudba se mi ve filmu líbila.(18.12.2014)

Co k tomuhle napsat? Je to výborný mix hnusu, natočený záměrně trochu parodicko amatérským způsobem. Má to své poselství a spoustu podnětů k zamyšlení. Nejvíc času mi zabralo přemýšlení nad tím, kolik tomu dát hvězdiček. Nakonec to je na 3, protože víc bych tomu dát nemohl. Muselo by to být trrochu jinak natočené a vypointované, nicméně i tak mě to moc mile překvapilo.(30.4.2020)