Tom dostává nové povinnosti. (Disney+)

estik97

už pár dílů (sezón?) mi Maggie strašně leze na nervy.. s její postavou si neumím potykat. A tenhle díl je pro ní jenom další hřebíček do rakve :-D jinak díl takový průměrný, na můj vkus to všechno moc utíkalo, velmi rychle a jednoduše si vyřešili, co potřebovali. Prozatím bez hodnocení, až budu mít s čím porovnat, tak pak možná doplním. ()

castor

Finále předchozí série dotáhlo několik linií a zároveň připravilo poměrně výživnou půdu pro další sérii. Jenže to tak úplně nevypadá, protože mnohé se tak nějak vyřešilo samo. Jackson se sice ztratil v mlze, ale vlastně zachránil manželský pár, zatímco si to pokazil u Maggie. Jelikož se celou poslední sérii tihle dva dost točili v kruhu, jsem rád, že jejich podivný vztah tvůrci (zdá se) prozatím utlumili. Meredith se vypořádává s tím, co na sebe Andrew vzal a jak zfalšovala (pro dobrou věc) dokumenty a kdo všechno kvůli tomu dostal padáka. Miranda ví, že vyhodila „svoje oblíbené lidi a teď má nade mnou moc člověk, kterého mám ze všech nejméně ráda“. Poukazuje tak na „povýšení“ jistého kolegy, který jinak platí za jednoznačně nejvtipnější postavu posledních sérií. Teddy bojuje s novou rolí, Jo zase svádí boj s vnitřními démony. A Meredith se v závěru dozvídá, že lékařská rada přeci jenom zahájí proces k odebrání její licence. ()