Chirurgové - Série 12

(série)
USA, (2015–2016), 17 h 12 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Shonda Rhimes

Kamera:

Herbert Davis

Hudba:

Danny Lux

Jennifer Marsala, Elisha Henig, Ellen Pompeo, Justin Chambers, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Carl Lundstedt, Eva Ariel Binder, Jay Ali, Brianne Tju (více)

Epizody(24)

castor

Žádný Bobby Ewing, který se rok po smrtelné autohavárii náhle zjevil doma ve sprše. Derek je mrtvý, Patrick Dempsey odchází a stálice MerDer je minulostí. Možná si někdo řekne, že tenhle seriál už dávno přesluhuje, tvůrci nás ale zas a znovu přesvědčují o opaku. První díly možná lehce mdlé, pátým zastavením se to ovšem změní: když na večeři lékařů a rezidentů dorazí nová přítelkyně Callie. Horké chvilky nejen pro ni. Potěší i další nová posila, která skrývá jedno tajemství (Hunt měl sestru), rezidenti nejsou úplně nezajímaví, rozvíjí se solidní osudy. A pak si na Meredith vyšlápne jeden pacient po záchvatu. Prostě tahle etapa dvanácté série stojí za to, ač jsem tomu po prvních dílech už moc nevěřil. A z April se stává jeden ze stavebních kamenů seriálu, její postava dozrála a k otravnosti, jak tomu bylo dřív, má daleko. Jedeme dál. ()