silentname

"Flint The Time Detective" bol podľa mňa veľmi zvláštny seriál. Mal pár nápadov a mali sme vďaka nemu navštíviť pár zaujímavých lokalít a zaujímavých historických osobností. Ak ste to nepozerali, nebudem vysvetľovať ako a prečo. Lebo celkom stojí za to vidieť Mozarta s Beethovenom alebo Leonarda Da Vinciho. Naši zloduchovia sú veľmi vtipní a majú niekoľko dobrých hlášok. Flint ako hlavný hrdina ma vie miestami tiež celkom slušne pobaviť. Plus si vezmime aj ako fakt, že z jeho otca sa stane obrovské kladivo, ktoré sa vie zväčšiť a byť pekne pevné. Je to proste stupídne, ale tvorcovia vedia, že to reálne nemá ani hlavu ani pätu. A tak sa s tým dokázali dosť dobre pohrať, aby nás udržali v pozornosti. Ku koncu to vie byť trošku temnejšie, ale inak si myslím, že hlavne je to komédia. A vytrieskali z toho práve to. Ja som sa na tom zasmial dostatočne. Takže možno to môžemo odporúčať aj vám. Nemá to ale podobný šarm ako niektoré iné japonské animované seriály. Či novšie, alebo aj z tej doby. Hodnotenie: B ()