Nemilosrdný zločinecký syndikát známý jako Qi Sha klan terorizuje města a obce po celé čínské říši. Po celá léta lidé z měst žijí ve stupňujícím se strachu pod zločineckou nadvládou. Syndikát je řízen sedmi náčelníky, kteří ovládají svá vlastní území a jsou nechvalně známí pro své nemilosrdné způsoby. Čínští ministři si neví s mafiány rady, a tak vymyslí plán, jak zničit syndikát zevnitř. Vláda infiltruje do gangu svého špióna, jehož identita je stejně záhadná jako vůdce syndikátu sám. (Epistemolog)

Epistemolog

Jeden z nejlepších filmů Shaw Brothers. Klasika režiséra Sun Chunga čpí akcí a výbornou zápletkou. Vůdce klanu Quisha (Wang Lung Wei) zneužívá své kolegy z klanu, aby šli proti sobě a zabíjí jednoho po druhém pro svůj osobní zisk. Nedoceněná a neznámá kung-fu perla prozatím k zhlédnutí v otřesné kvalitě, ale akční režie Tanga Chia mluví za vše. Pružný rychlík Wah Yuen mimojiné předváde vytříbený styl Eagle claws a jeho bojové formace se mi jeví, jako to nejlepší, co kdy bylo v dané éře zdokumentováno. ()