V jednom kole

Mafiánova dcéra

Komedie / Krimi / Hudební / Romantický

USA, 2005, 97 min

• Torgal

Pozrieť sa to dalo a nebolelo to, pozitívnejší komentár na adresu tohto filmu nevymyslím. Jednotlivé postavy boli celkom sympatické, ale celé to bolo úplne o ničom, mafiánska zápletka bola odstavená úplne bokom a všetok čas sa venoval len milostnému tokaniu mladých. Záver, kedy sa dostala ku slovu aj štipka akcie bol vyslovene na smiech. 4+/10(8.9.2012)

Tak tohle byl takový koukatelný průměr. Film nepřináší nic nového, neoplývá originalitou, nesnaží se ani navodit u diváka nějaký výrazný filmový zážitek. Prostě má jen tendenci pobavit. A tak ho taky beru. Vlastně je to jakási romantická komedie, akorát že se odehrává v prostředí mafiánů. Nic zajímavého vám tento film nedá a pokud něco od něj čekáte, tak dopředu upozorňuji, že budete zklamaní. Naopak pokud si chcete u tohoto filmu jen odpočinout a relaxovat, naiž byste museli přemýšlet o ději, tak je pro vás tento film více než vhodný. Co se týče dějové stránky, tak tam je to velmi triviální. On je DJ, zná se od narození s mafiánskou rodinou, je pozván na oslavu dcery šéfa tohoto mafiánského klanu, zachrání mu život, stane se bodyguardem jeho dcery, zamiluje se do ní, pak se to zkomplikuje, prostě typické schéma romantické komedie. A na tomhle filmu je zajímavé snad akorát to, že v hlavní roli se představí zpěvák Usher. Jinak dějově ani herecky to nijak pokažené není, prostě čistý průměr, kdy není téměř co vytknout, ale také ani nic, co by stálo vyloženě za pochvalu, a proto také dávám tři hvězdičky.(25.10.2008)

Vzhledem k nízkému hodnocení tady jsem váhal, jestli do toho jít, ale nakonec zvědavost, jaký bude Usher byla větší. A rozhodně tak špatný, jak je tu prezentováno, to nebylo. Jasně, je to celkem přitažený za vlasy z prostředí o hodných mafiánech, ale příběh není tak stupidní, abych obracel oči v sloup. Klasická jednohubka v žánru romantických komedií.(7.12.2010)

• Brano

Film od ktorého sa veľa očakávať nedá. Nepostrehol som, že by na tom malo byť niečo vtipné, keďže je v popise komédia. A ako dráma to bolo bez akýchkoľvek emócii. Príbehovo tak na jedno pozretie, bez žiadnych veľkých zvratov v deji a záverečná scéna bola dosť stupídna. Čo sa týka hercov, tak meno Usher mne veľmi veľa nehovorí, ale v tomto prípade podal dosť priemerný výkon. Ostatní herci tiež zrovna neoslnili.(27.11.2015)

• UncleG

Jeden velmi hodný, morální, čestný a starostlivý italský mafián, žije ve svém platinovém sídle v Beverly Hills a je zároveň ten nejlepší taťka na celým světě. Jak se říká, tito poctiví obchodníci s drogami, zbraněmi a bílým masem jsou solí Ameriky a když už někoho sem tam zastřelí, děje se vždycky pro dobro věci a zbavují tím tento svět hnusných kriminálních šmejdů...takže se demokratická společnost opravdu nemá čeho obávat. Ostatně...Kde bychom dnes byli bez mafie, že? A teď si představte, že tohoto hodného pána chce někdo i jeho dcerou zabít. V tu chvíli nastupuje na scénu náš rekovný hrdina, aby ochránil nebohou mafiánskou dceru, získal její srdce a odhalil děsivé spikuntí, které vypadlo panu scénáristovi přímo z ... ééé....(6.12.2010)