V jednom kole

Mafiánova dcéra

Komedie / Krimi / Hudební / Romantický

USA, 2005, 97 min

• UncleG

Jeden velmi hodný, morální, čestný a starostlivý italský mafián, žije ve svém platinovém sídle v Beverly Hills a je zároveň ten nejlepší taťka na celým světě. Jak se říká, tito poctiví obchodníci s drogami, zbraněmi a bílým masem jsou solí Ameriky a když už někoho sem tam zastřelí, děje se vždycky pro dobro věci a zbavují tím tento svět hnusných kriminálních šmejdů...takže se demokratická společnost opravdu nemá čeho obávat. Ostatně...Kde bychom dnes byli bez mafie, že? A teď si představte, že tohoto hodného pána chce někdo i jeho dcerou zabít. V tu chvíli nastupuje na scénu náš rekovný hrdina, aby ochránil nebohou mafiánskou dceru, získal její srdce a odhalil děsivé spikuntí, které vypadlo panu scénáristovi přímo z ... ééé....(6.12.2010)

Nie je to až také zlé, ako to mnohí hodnotia! Z filmu mám dobré pocity, z výkonu Ushera takisto, navyše príbeh bol veľmi atraktívny, aj keď sú tam nejaké chybky, to je jasné, ale kto si myslí že je to Hollywoodsky trhák, tak ho sklamem................film je v rytme príjemného sobotňajšieho doobedia a tak aj vypadá a dokonale mi ho spríjemnil. Slušná robota! //75%//(26.11.2010)

• Torgal

Pozrieť sa to dalo a nebolelo to, pozitívnejší komentár na adresu tohto filmu nevymyslím. Jednotlivé postavy boli celkom sympatické, ale celé to bolo úplne o ničom, mafiánska zápletka bola odstavená úplne bokom a všetok čas sa venoval len milostnému tokaniu mladých. Záver, kedy sa dostala ku slovu aj štipka akcie bol vyslovene na smiech. 4+/10(8.9.2012)

• Marek1991

Komédia s Usherom, treba to tak brať. Je to veľmi primitívne a hlúpe aj keď s malým odkazom pre zle zmýšľajúcich ľudí, ale tak láska a sranda niekedy veci vedia zachrániť pred katastrofou. Kedysi som sa na tom primitívne bavil, dnes už nie, ale viem človek dospieva a Američania týmito filmami útočia s poslaním vymývania mozgov a televízie si to často dávajú do hlavného vysielacieho času pre masy. Skrátka dementnosť z toho srší na diaľku a ten, kto ju nevidí má problém, ale opäť milosť a sranda mi nedajú, aby som tomu nedal aspoň hviezdičku útechy.(16.8.2012)

• RatBoj

Nemusím až tak filmy, v ktorých sa predstaví spevák/speváčka. A prečo? Dotyčný sa hrá na drsňáka alebo pôsobí ako cukríček, teda za každú mienku musí byť stredobodom pozornosti. Lenže In the Mix ma presvedčil, že to môže byť o mnoho horšie. Šéf a zároveň hlava rodiny zverí „dj -ovi“ jedinú i dôležitú úlohu. Strážiť jeho milovanú dcéru. Aké patetické! In the Mix je ľahký romantický film,pri ktorom sa cítite vždy o krok vpred.(20.4.2011)