poster

Ghoulies III: Ghoulies Go to College

 • Slovensko

  Diabli 3

Horor / Komedie

USA, 1991, 94 min

 • Karamanlis
  **

  Po tom, čo druhé pokračovanie Ghoulies vsadilo na odľahčenejšie poňatie a predčilo tak suchopárnu jednotku to trojka s tým humorom naopak až prestrelila. Z Ghoulies sa tak v tom sequeli stala detinská teenagerská komédia, situovaná na pôdu americkej univerzity, akých sa točia desiatky. Trápne vtípky, blbé postavy, ghoulíci neschopní spáchať poriadny mord... ako-tak to zachraňujú jedine pekné dievčatá, ktorých sa tu vyzlečie naozaj dosť...(24.8.2010)

 • JohnnyD
  ***

  Riadny trash. Na jednej strane takmer nulový bodycount, strašný "humor", prehnaná komediálnosť, nepríjemne ukecaní (a nevtipní!) ghoulies a katastrofálny dej o dni žartíkov; ale na strane druhej to zachraňuje veľmi kvalitný boobiecount, slizké príšerky a (napriek roku vzniku) skvelá atmosféra 80s. Len pre fanúšikov brakovej hororovej zábavy.(1.4.2008)

 • LION-MR.T
  *****

  Pro mě je to ten nejlepší díl Ghoulies a ještě v podání jednoho z mých oblíbených režisérů Johna Carla Buechlera. Ghoulies se tentokrát zrodí ze záchodu,zachutná jim pivíčko,ale nemaj plechovky brát ze spod,jinak se na ně sesypou. Pěkně se ožerou,tolik vypitejch plechovek piv jsem ještě nikdy v životě neviděl. Hezky si užívaj sprchování holek a já taky,jedné zacpou uřvanou hubu zvonem na hajzly a pěkně jí natáhnou držku. Ghoulies tady maj hodně prostoru na blboviny,jsem rád,že tu hodně kecaj,no tedy na ně je to dost. Dost dobře jsem se u tohle filmu bavil,takže pro mě jednoznačně za pět hvězdiček.(22.12.2006)

 • Campbell
  ***

  Ghoulies se opět vrací a s plnou vervou, jen tentokrát o něco více zábavnější. Teda ne že by to byl lepší díl ale film je ještě odlehčenější než původní film, což samozřejmě neškodí jen škoda že celej film staví na humoru kterej musel být křečovitej už i v těch 90 letech. Nicméně kvalitní efekty a masky od samotného Buechlera nemají chybu a jsou parádní a ghoulíci jsou parádně slizký potvory. Herci mě potěšily sice Lee vypadal divně většinou ho vidím ve vážnějších rolích a tady v jeho začátcích jako totální pako.(25.4.2012)

 • kajda.l
  ***

  Ultimátní béčkovej rachot nepostrádající nic s toho, co mám v žánru hororové komedie tolik rád. Výborně vypadající a podané zrůdičky (ďábly), které mě svým absurdním humorem dostávaly do kolen, krásné kozaté slečny, banda stupidních studentíků a padnoucí braková muzika, která skvěle doplňovala hutnou 80' atmosféru. Ohodnotit třetí ghoulíky není jednoduché, protože naprosto rovnoměrně balancují na hraně plné palby a smradlavého, záchodového odpádku ze kterého (ghoulíci) vzešly a je na každém, jak se k tomu postaví. Já možná trošku zbaběle volím zlatou střední cestu a 65%. Chtě nechtě..bavil jsem se.(29.12.2010)

 • - Zatiaľ čo prvé dva diely boli klasifikované rodinne prístupným ratingom "PG-13", tretí a štvrtý diel dosiahol neprístupného "R". (Paldiny)