poster

Ghoulies III: Ghoulies Go to College

 • slovenský

  Diabli 3

Horor / Komedie

USA, 1991, 94 min

 • SOLOM.
  ***

  Již to bude skoro šest let, co jsem naposledy viděl první dva díly této hororové série. I proto uzrál čas, nebo lépe řečeno jsem si vzpomněl, že existují ještě další dva díly a tak jsem se s chutí pustil do další porce ujeté podívané. Které nám tato hororová komedie opět nabídne docela požehnaně. Tedy pokud máte podobně laděné filmy rádi. Zpočátku jsem měl však docela velké obavy, že tohle bude jen další teenagerská komedie o sexu a chlastání. Kromě vzpomínkového záběru z minulosti má totiž začátek hodně pomalý rozjezd, který byl na můj vkus okořeněn spíše trapným pokusem o humorné situace, nežli plnohodnotným dějem, který by mě usadil do křesla. Další věc co mě dost zarazila, byl fakt, že se tu oproti minulým dílům objevili jen tři ghoulies. Naštěstí se to zas až tolik neprojevilo na jejich škodolibosti a krutosti, kterou brzy rozjeli na plné obrátky. Příznivci morbidního černého humoru si určitě přijdou na své, stejně jako milovníci dámského poprsí. Erotika – potažmo nahé ženská těla tu samozřejmě nesmí chybět. Podobně jako tomu bylo již u předešlých dílů, tak i u trojky se moc kvalitního scénáře nedočkáme. Pokud bychom se na něj dívali čistě z pohledu milovníka hororového žánru. Tuto slabinu se však tvůrci snažili vyvážit hlavně přehlídkou bizarních momentů a množstvím laciných leč účelných hlášek.Ghoulies 3 tak v mých očích balancují na hranici průměru. Osobně ho nepovažuji za nejlepší díl celé série, protože dvojka byla přece jenom o chloupek lepší. Nicméně se už teď těším na čtyřku. 50%.(30.1.2016)

 • Karamanlis
  **

  Po tom, čo druhé pokračovanie Ghoulies vsadilo na odľahčenejšie poňatie a predčilo tak suchopárnu jednotku to trojka s tým humorom naopak až prestrelila. Z Ghoulies sa tak v tom sequeli stala detinská teenagerská komédia, situovaná na pôdu americkej univerzity, akých sa točia desiatky. Trápne vtípky, blbé postavy, ghoulíci neschopní spáchať poriadny mord... ako-tak to zachraňujú jedine pekné dievčatá, ktorých sa tu vyzlečie naozaj dosť...(24.8.2010)

 • Campbell
  ***

  Ghoulies se opět vrací a s plnou vervou, jen tentokrát o něco více zábavnější. Teda ne že by to byl lepší díl ale film je ještě odlehčenější než původní film, což samozřejmě neškodí jen škoda že celej film staví na humoru kterej musel být křečovitej už i v těch 90 letech. Nicméně kvalitní efekty a masky od samotného Buechlera nemají chybu a jsou parádní a ghoulíci jsou parádně slizký potvory. Herci mě potěšily sice Lee vypadal divně většinou ho vidím ve vážnějších rolích a tady v jeho začátcích jako totální pako.(25.4.2012)

 • kajda.l
  ***

  Ultimátní béčkovej rachot nepostrádající nic s toho, co mám v žánru hororové komedie tolik rád. Výborně vypadající a podané zrůdičky (ďábly), které mě svým absurdním humorem dostávaly do kolen, krásné kozaté slečny, banda stupidních studentíků a padnoucí braková muzika, která skvěle doplňovala hutnou 80' atmosféru. Ohodnotit třetí ghoulíky není jednoduché, protože naprosto rovnoměrně balancují na hraně plné palby a smradlavého, záchodového odpádku ze kterého (ghoulíci) vzešly a je na každém, jak se k tomu postaví. Já možná trošku zbaběle volím zlatou střední cestu a 65%. Chtě nechtě..bavil jsem se.(29.12.2010)

 • Bloody13
  **

  Už předchozí část se přikláněla spíš ke komedii než k hororu, ale co předvádí trojka, co rozum skutečně nebere. Prostředí univerzity beru jen jako nutný zlo pro rozehrání šílený kanonády studentskejch vtípků, rádoby hlášek a celkově infantilního humoru, protože to nejlepší na filmu jsou stejně ty buchtičky, který sem tam předvedou striptýzek nebo dokonce svoje kozičky. Ale všechno ostatní už stojí jaksi za vyližprdel. Ghoulies tentokrát mluví (a že jim ta huba jede), nasávaj jako houby, ale vraždit zapomněli. Místo toho tu ze ženský vytáhnou dvoumetrovej jazyk a s nim jí zamotaj jako do koberce, jelikož to má bejt prej vtipný. NENI. Menší roli si tu pak odbyl budoucí drak Bruce Lee a třeba takovýho Lillarda nepoznáte vůbec.(11.1.2017)

 • - Zatiaľ čo prvé dva diely boli klasifikované rodinne prístupným ratingom "PG-13", tretí a štvrtý diel dosiahol neprístupného "R". (Paldiny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace