poster

Lilo & Stitch

 • USA

  Lilo & Stitch

 • Slovensko

  Lilo & Stitch

 • Velká Británie

  Lilo & Stitch

Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  ****

  Na "Lilo & Stitch" som natrafil úplnou náhodou, no musím úprimne povedať, že napriek tomu, že sa nejedná o dokonalú formu ukážkového spracovania, na akú je dnes už divák zvyknutý, pričom si malebnosť a precíznosť animácie doslova vyžaduje, samotný príbeh si ma aj tak, vďaka akejsi "milote" hlavnej postavy, a celkovému veľmi príjemnému nádychu, dokonale získal. Krásna rozprávka ..(19.4.2018)

 • VanTom
  ****

  Vtipné i dojemné sbližování osamělé havajské holčičky Lilo, žijící pouze se svou dospělou sestrou, a mimozemské destruktivní potvůrky Stitche, neplánovaně ztroskotavší na Zemi. Nad jinými disneyovkami vyniká kromě neotřelé kresby i propracovaností většiny postav a relativně nepřikrášlenou realitou žití v neúplné rodině, stejně tak nenásilným podáním klasického morálního poučení, jak je rodina, a to i ta malá a nekompletní, důležitá a nikdo nemá být sám. Ty standardní závěrečné akce a honičky s kosmickými loděmi tu vůbec nemusely být.(30.4.2013)

 • campix
  ***

  Lilo a Stitch rozhodně není klasickým animákem dnešní doby. Disney stále počítá se stařičkou 2D animací a musím uznat, že v tomto filmu působí animace občas přímo ošklivě. Celkově mi zde chybí některé rysy animovaných filmů. Málo zábavy a příliš tlačení na emoční strunu, to se mi opravdu nelíbilo. Jako Další alternativy mohu nabídnout většinu Disneyovských filmů (jako Princezna a žabák) nebo námětem podobnou Planetu 51.(20.7.2011)

 • kOCOUR
  ****

  Disneyovská revoluce v tom nejlepším slova smyslu a radikální kombajnování si cesty i do řad starších diváků. Nyní už plky o tom, že se v kině budou bavit i rodiče, nabývají opravdu reálných rozměrů a distancují se od klasických reklamních hypovacích kampaní. I když nechybí učebnicové poučení o rodinných hodnotách, zbraně a násilí je tu na každém rohu. Co nás čeká dále? Kreslení Vetřelci?(31.8.2002)

 • T2
  ****

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $145,794,338Tržby Celosvetovo $273,144,151 ║ Animačne a príbehovo dosť uletená rozprávka od Disney ale za to tento pokus im veru vyšiel aj čo sa týka komerčnej stránky na rozdiel zhruba rovnako dobrej Planéty pokladov. V tomto prípade to dobre ladí hlavne čo sa týka humoru, toho je tam dosť výdatná dávka a samotná postava bláznivého Stitcha je moc prim pre tento bláznivý príbeh. /75%/(28.3.2009)

 • - Závěrečná honička byla kompletně změněná kvůli 11. září. Původně totiž hrdinové utíkali v letadle a prolétali skrze město. Ale v konečné verzi tvůrci změnili letadlo na vesmírnou loď a z města udělali hory. (Harroc)

 • - V pokoji Nani visí plakát s Mulan, což je odkaz na předešlý film od Disneyho Legenda o Mulan (1998). (Mr.Critic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace