poster

Lovec v ulicích

 • anglický

  Street Hunter

Akční

USA, 1990, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • choze
  ***

  Po přicmrndávání Dudikoffovi a Bradleymu v prvních třech AMERICKÝCH NINDŽÍCH se Steve "Rambro" James dočkal sólovky, která sice není zdaleka tak dobrá, jak by si tenhle osvalený černý sympaťák zasloužil, ale vzdor levné produkci, ohranému scénáři a slabým akčním scénám překvapivě nenudí. Její největší slabinou je přitom paradoxně samotný James, jehož v jádru dobrácký nahastrošený drsňák, který ve stylu Walkera Texas Rangera posílá mladé nezbedné černoušky, co mu chtějí ukrást auto, zpátky do školy (místo aby jim uřízl koule a nacpal jim je do huby) a nechá se fuckovat od mafiánů, mě dost dlouho sral. Přes to všechno to udrželo mou pozornost do konce a u mnohých dialogů jsem se dost nasmál.(4.2.2009)

 • skipercak
  *

  No neviem. Z mojho pohladu horko-tazko jedna hviezda. Hlavnym dovodom preco vidiet tento film by mala byt akcia v podani Stevea Jamesa. Bohuzial ta akcia je tym najvavsim kamenom urazu. Choreografia je tak nekvalitna ze to cele vyzera akoby si ju herci vymyslali priamo na ostrej klapke.(17.10.2016)

 • Chizkiyahu
  ***

  Wow. Poměrně dlouhou část jsem se u filmu celkem nudil, ale to bude hlavně mým špatným očekáváním další pořádné "Rebovky/Jamesovky" a jen, co jsem se přes tohle přenesl, jsem se začal královsky bavit. Tohle je detektivnější akčňárna, kde James hraje roli drsňáka s klouboukem a Reb šíleného dobyvatele. James se snaží zabásnout Angela a jeho gang poslat ideálně do rakve a nezastaví se před ničím. Reb chce jen slávu, protože mu úplně ruplo v bedně. Zasmál jsem se pokaždé, když Reb odpráskl svého poskoka za nic a celkově film dostává cenu za "nejsrandovnější smrt záporáka", která byla provázená klasickým výkřikem Reba Browna. (Pro neznalé - "HJAAAAAAAA") Některé pokusy o dějovitost byly hodně pitomé, u jiných se člověk mohl jenom kousat do rtů. Ale ve výsledku to funguje a koukatelný film je na světě.(6.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace