• easaque
  *

  +1* konečně jsem se po těch letech dočkal překladu a ... nestálo to za to;-) Lákal mě jeho nápad, ale to je tak jediné, co tam lze vyzdvihnout. Amatérské zpracování je stejné špatné jako scenář. Evidentně snaha o něco originálního ve spojení s gay tématikou přehlušila vše ostatní. Ani chlapi ve sprchách nezvedli mé hodnocení a nemám důvod doporučovat a raději si počkám na lepší a "chladnější" islandské filmy. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](5.9.2016)

 • Fahrenheit
  ****

  Vtipné, sympaticky neučesané a seversky bezprostřední.(7.9.2016)

 • Zmiu
  ***

  Ještě, že tam je dost prostoru věnováno, Maggimu, 13-letému synovi hlavního hrdiny. To, jak se kluk v pubertě vyrovnává s otcovou publicitou a homosexualitou dává filmu další rozměr. Sice je to docela legrace, ale nic trvalejšího ve mně tento snímek nezanechal.(25.6.2008)

 • lenuse
  ***

  Pořád tu narážím na filmy, které jsem zapomněla ohodnotit bezprostředně po shlédnutí filmu. S odstupem je to těžší. Nebo možná lehčí. U čeho si nemůžu vzpomenout, o čem to bylo, to zas taková pecka nebyla. Jen si vzpomínám, že mi přišlo, že je těch gayů na Islandu nadprůměrně vysoká koncentrace. :-)(26.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace