• easaque

+1* konečně jsem se po těch letech dočkal překladu a ... nestálo to za to;-) Lákal mě jeho nápad, ale to je tak jediné, co tam lze vyzdvihnout. Amatérské zpracování je stejné špatné jako scenář. Evidentně snaha o něco originálního ve spojení s gay tématikou přehlušila vše ostatní. Ani chlapi ve sprchách nezvedli mé hodnocení a nemám důvod doporučovat a raději si počkám na lepší a "chladnější" islandské filmy. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](5.9.2016)

Vtipné, sympaticky neučesané a seversky bezprostřední.(7.9.2016)

Ještě, že tam je dost prostoru věnováno, Maggimu, 13-letému synovi hlavního hrdiny. To, jak se kluk v pubertě vyrovnává s otcovou publicitou a homosexualitou dává filmu další rozměr. Sice je to docela legrace, ale nic trvalejšího ve mně tento snímek nezanechal.(25.6.2008)

Pořád tu narážím na filmy, které jsem zapomněla ohodnotit bezprostředně po shlédnutí filmu. S odstupem je to těžší. Nebo možná lehčí. U čeho si nemůžu vzpomenout, o čem to bylo, to zas taková pecka nebyla. Jen si vzpomínám, že mi přišlo, že je těch gayů na Islandu nadprůměrně vysoká koncentrace. :-)(26.12.2007)